Buty New Balance FuelCell Rebel v3

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance FuelCell Rebel v3 to bardzo energiczne i uniwersalne buty, nadające się do szybszych rozbiegań, bardziej intensywnych biegów ciągłych i mocnych akcentów. Dla osób, które myślą o pierwszych startach sprawdzi się również świetnie jako pierwsza startówka. Skąd taka uniwersalność w bucie amerykańskiego producenta?
https://bieganie.pl/sprzet/buty-new-bal ... -rebel-v3/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1876
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Po pierwszym rozwiązaniu się sznurówek zrobiłbym coś takiego:

Obrazek

Ale, jak widać tu co chwilę, doświadczeni biegacze nie znają podstaw.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
paweu92
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 416
Rejestracja: 24 kwie 2017, 15:19

Nieprzeczytany post

Dobrze, że matka ziemia dała nam na polską ziemie takiego doświadczonego biegacza jak weuek <3

Co byśmy bez niego zrobili, biegali z haluksami, nie potrafili wiązać butów i wiele innych głupich rzeczy robili.

Jego rady o longach 35km, tempem 10s szybszym niż tempo maratońskie są złote.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1876
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ano psychologia to zna, że jak się coś długo robi żle, to trza w tym trwać i tego bronić.

Jakiś czas temu biegliśmy towarzyski maraton pagórkowaty i jeden uczestnik przynajmniej trzy razy wiązał buty, ale (nie moich) rad o takim właśnie włożeniu sznurówek, żeby nie dyndały, nie posłuchał. Nie mógł, bo przeca człowiek nie uczy się z własnego doświadczenia, jeno wyłącznie od Danielsów czy Skarżyńskich.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
paweu92
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 416
Rejestracja: 24 kwie 2017, 15:19

Nieprzeczytany post

weuek pisze: 21 sty 2023, 08:45 Ano psychologia to zna, że jak się coś długo robi żle, to trza w tym trwać i tego bronić.
Ale to o sobie mówisz?

Dobra już kończe, panie modzie przepraszam, od dzisiaj posty towarzysza weueka będe po prostu pomijał xd
ODPOWIEDZ