Suunto Ambit 3

htn
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2017, 13:45
Życiówka na 10k: 58:30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

LoveBeer pisze:do peaków dołożono funkcjonalość verticala, która miala byc dedykowana na poczatku tylko dla niego, wiec raczej nie olewaja tematu ;)
No to świetnie, dziękuje za odpowiedź ;)
New Balance but biegowy
NPA
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 30 gru 2011, 15:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś Suunto przyjęło moje zgłoszenie serwisowe. Wcześniej już mój A3P podawał czasami bzdury dotyczące wysokości, jednak tym razem na Biegu Niepodległości w Jeleniej Górze (10km) zapisał ponad 1200m. z górki :szok: , oraz temperatury nawet -12oC :wrrwrr: ... Po południu pomiar ciśnienia wysiadł całkiem. Najpierw skierowałem się do Pana Tomasza z polskiego FB Suunto, jednak stanęło na tym, że jednak bez serwisu się nie obejdzie. W zgłoszeniu dopisałem jeszcze o notorycznych problemach z apką Movescount na androidzie.
Domyślam się, że usunięcie uszkodzenia w module ciśnienia/temperatury to nie jest jakiś wielki problem. Natomiast jestem ciekawy czy ktokolwiek poradzi sobie z tym badziewiem Movescount :sss: Myślicie, że jest cień szansy na poprawną współpracę zegarek-telefon w przyszłości?
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

NPA pisze:Myślicie, że jest cień szansy na poprawną współpracę zegarek-telefon w przyszłości?
Osobiście postawiłem krzyżyk na Suunto za tę aplikację. Do czasu "zużycia" zegarka nie będę się jednak rozglądał za innym.
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

ArtiFTD pisze:
NPA pisze:Myślicie, że jest cień szansy na poprawną współpracę zegarek-telefon w przyszłości?
Osobiście postawiłem krzyżyk na Suunto za tę aplikację. Do czasu "zużycia" zegarka nie będę się jednak rozglądał za innym.
To się możecie bardzo zdziwić niedługo. Bo Suunto już testuje nową aplikacje. Która z tego co piszą na zachodnich forach jest bardzo interesująca no i działa bardzo dobrze. Zresztą na stronie suunto jest możliwość zgłoszenia się do testów.
nukari
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2015, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Władysławowo

Nieprzeczytany post

Moveslink nie wykrywa mi zegarka od rana, próbowałem na dwóch laptopach i nie daje się zgrać treningów. U was wszystko działa? Zastanawiam się czy to wina zegarka czy aplikacji...
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

działa
nukari
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2015, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Władysławowo

Nieprzeczytany post

a u mnie nie chce działać, po podłączeniu zegarka brak moveslinka, odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dała, komputer nie widzi zegarka tyle , że go ładuje. :echech:
wojtel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, 20:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nukari pisze:a u mnie nie chce działać, po podłączeniu zegarka brak moveslinka, odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dała, komputer nie widzi zegarka tyle , że go ładuje. :echech:
Miałem ten sam problem. Pomogło

1. Odłączenie komputera od internetu
2. Podłączenie zegarka
3. Moveslink wykrywa zegarek
4. Ponowne podłączenie do kompa internetu
Tauzen
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2017, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja takiej opcji u siebie nie znalazłem. Wgrałem i sygnał jest cichy. Na ulicy nie słyszalny, w parku daje radę.
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tauzen pisze:Ja takiej opcji u siebie nie znalazłem. Wgrałem i sygnał jest cichy. Na ulicy nie słyszalny, w parku daje radę.
O ile nie wieje za bardzo :-)
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

Bez problemu. Wchodzisz na stronę movescouny. W menu wybierasz swój zegarek, wybierasz tryb bieganie i tam po kliknięciu w obraz zegarka możesz ustawić są jaki chcesz ekran/ W tym taki jak napisaleś. Ja mam dokładnie taki - na górze czas, w środku tempo na dole dystans.
Fansetas
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 14:19
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: 3:57:22

Nieprzeczytany post

za drugim lub trzecim podejściem zawsze się udaje.
NPA
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 30 gru 2011, 15:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakiś czas temu pisałem o odesłaniu zegarka do serwisu. Nie naprawili. Odesłali nowy komplet (łącznie z niewysyłanym przeze mnie smart sensorem i kabelkiem) ;-) Przez chwilę poważnie zastanawiałem się, czy nowego kompletu nie sprzedać jednak doszedłem do wniosku, że właściwie poza przygodami z apką na androida jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony.
Nowy egzemplarz lepiej łączy się ze smartfonem. Lepiej tzn nie idealnie - trwa to często dość długo ale w końcu łapie... Nie ma problemu z powiadomieniami.
Dziś jednak zauważyłem, że w serwisie Movescount, przy dwóch ostatnich treningach brakuje (prawdziwych) informacji o wysokości. Były to treningi biegowe (dzisiejszy na górze Chełmiec) i zostały zapisane zarówno w zegarku jak i serwisie www jako zupełnie płaskie (cały czas na jednej wysokości). Czy spotkał się ktoś z tym? Czy coś mogłem niechcący włączyć/wyłączyć i dlatego brakuje tych danych? Jakiś pomysł?

PS.Używam ustawień dla biegania właściwie standardowych: jakość GPS - najlepsza, interwał zapisu - 1s.
ArtiFTD
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 08 maja 2016, 10:50
Życiówka na 10k: 42:48
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A jaki masz włączony profil przy tej dyscyplinie? Alti, baro czy automatic?
Artur
Scalped
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2017, 15:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

Sorry, że się wtrącam w dyskusję. Mam pytanko odnośnie kabla do zegarka Suunto. Przy części, którą podłącza się do zegarka brakuje jednego ząbka. Normalnie ładuje mi zegarek, ale nie wykrywa mi moveslink zegarka. Od razu trzeba wymienić kabel? Nie mogę załadować zdjęcia, żeby pokazać o co chodzi.
ODPOWIEDZ