GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oto jak zachęcić do biegania policjantów :hej: :hej: :hej:

http://www.youtube.com/watch?v=jdg8Sp1HUKM
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

dejw pisze:Oto jak zachęcić do biegania policjantów :hej: :hej: :hej:

http://www.youtube.com/watch?v=jdg8Sp1HUKM
Widziałem :hahaha: niezła porażka .Na całe szczęście Ja :hej: byłem sprawny przez całą swoją karierę i niejeden bandzior się zdziwił :szok: jak go dopadałem.Spokojnie w stanach są jeszcze lepsi ale mają o tyle dobrze że nie muszą biec tylko od razu do uciekającego szczelają i niech wtedy taki zobaczy jak to jest robić sobie z biednych gliniarzy jaja. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim. :uuusmiech: Jak tam samopoczucie :hej:
Obrazek
Czy wy też zaczynacie dzień od małej czarnej :hejhej:
Obrazek
Jako że jutro środa i nasz wspólny trening o godzinie 18.00 gdzie spod plaży miejskiej ruszamy potruchtać po rudnickich leśnych duktach to tak profilaktycznie chciałbym przypomnieć :niewiem: że będę jeszcze zbierał po 5 zł na sobotni bieg korsarza edycja III jak również, kto jeszcze chętny na koszulki. Nie omieszkam wspomnieć o przyłączeniu się was drodzy biegacze do przygotowań związanych z B3P :taktak: . Mam nadzieję, że cały czas jesteście ze mną i nie zostawicie nas organizatorów na lodzie :bleble: . Pamiętajcie, że każda pomoc w każdej postaci się liczy i że to my Akademia Biegania robimy ten bieg dla innych takich samych amatorów jak my :hej: . Ok zbieram się zaraz na małe wybieganko, bo czas rozpocząć kolejny tygodniowy cykl. Pozdrawiam Andrzej.
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Prawie jak eliksiry młodości: glukozamina, lecytyna i reszta. Jak to działa?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1071 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Sobótka w Grudziądzu - z Żywiołami Rudnickiego Korsarza

http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/sobot ... o-korsarza

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W sobotę wybieram się na stadion, jest ktoś może zainteresowany :usmiech: ?
Robie konkurencje dla Korsarza :ble:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:W sobotę wybieram się na stadion, jest ktoś może zainteresowany :usmiech: ?
Robie konkurencje dla Korsarza :ble:
Daj sobie spokój z tym stadionem i zacznij normalnie biegać po lesie. No chyba że lans na bieżni :hahaha: to co innego a jak już coś zalansujesz to daj cynk to może z Marcinem też się tam pojawimy :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Daj sobie spokój z tym stadionem i zacznij normalnie biegać po lesie. No chyba że lans na bieżni :hahaha: to co innego a jak już coś zalansujesz to daj cynk to może z Marcinem też się tam pojawimy :hejhej:
Też byście chcieli się lansować, nie ma tak dobrze :ble:
Zdecydowanie bardziej wolę las, ale czasami też trzeba na stadion się wybrać, jak jest w planie, to trzeba realizować :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć :uuusmiech: . Coś mi się zdaje, że czerwiec to będzie najlepszy wakacyjny miesiąc :taktak: . Słońce :spoko: , żar z nieba roznegliżowane panienki na mieście :hejhej: .

Obrazek

Mam jednak nadzieję, że i pozostałe miesiące przyniosą nam dobrą pogodę, dzięki czemu będziemy mieli udane wakacje :taktak: . No okej o pogodzie już było to teraz przypomnienia :bleble: . Widzimy się o 18.00 przed plażą miejską na naszym wspólnym treningu :taktak: a kto chce szybciej to może z nami sobie popływać, bo będziemy z Irkiem z 30 minut wcześniej. Wiadomo higiena ważna rzecz :hahaha: . Pamiętajcie ze zbieram jeszcze po 5 zł na sobotnią imprezę w ramach żywiołów rudnickiego korsarza oraz zamówienia na koszulki i dotacje na B3P jak również wszelką pomoc organizacyjną a wiem że na was można liczyć :hej: . Ostatnio poprosiłem was o zorientowanie się czy mamy jakieś możliwości dojścia do straży pożarnej. Na dzień dobry trzech naszych biegaczy Magda, Dawid, Maciek dali cynk, że tak i pewnie uda się załatwić kurtyny wodne dla ochłody na nasz bieg :lalala: . Serdeczne dzięki drodzy akademiacze z rodziną tak bym nie załatwił spraw jak z wami. W takim razie pomyślcie jeszcze :niewiem: czy uda wam się naciągnąć najbliższych na pstrykanie biegaczom B3P fotek nie tylko na mecie, ale na całej trasie tak abyśmy mogli je później zamieścić w necie. Wiadomo, że każdy lubi się oglądać w pięknej scenerii :hej: . A miałem w środy się nie rozpisywać :nienie: . Idę zaliczyć poranny trening, jakiś spacer i ponownie popołudniowy trening, ale już z wami. Pozdrawiam i miłego dnia życzę Andrzej :hej: .


Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 07:23 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieganie w rytmie. Rock'n'Run

LINK

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim.

Znalazłem informację o ciekawym biegu: 18 km z dwudziestoma przeszkodami wojskowymi.
Andrzej pewnie już to przechodził w pracy, ale dla nas byłaby to ciekawa odmiana od "zwykłego" biegania.
Dla mnie zupełna nowość.
Jeśli ktoś się zapisze to poproszę o info.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... h5HdPM_QuE

"Tough Mudder to nie tylko wydarzenie, to sposób myślenia. Podejmij wyzwanie Tough Mudder, a poczujesz smak zwycięstwa, przeżyjesz prawdziwą przygodę i przekonasz się, jaką moc daje wspólne dążenie do celu. Takie emocje nie zdarzają się codziennie. Podczas wydarzenia Tough Mudder zmierzysz się z ponad 18-kilometrową morderczą trasą oraz ponad 20 przeszkodami wojskowymi. Jako lider wśród coraz liczniejszych firm organizujących terenowe biegi z przeszkodami, Tough Mudder rzucił już wyzwanie ponad 800 000 uczestników na całym świecie."

...i jeszcze link do stronki z zapisami:

http://toughmudder.com/poland-event-preregistration/
pozdr.
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W MAKRO w Toruniu jest 30% obniżka na buty do biegania firm Nike, Adidas, Puma i Head:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Oczywiście damskie też są ale się zgapiłem i nie porobiłem zdjęć. Sorki.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

birdy pisze:Cześć wszystkim.

Znalazłem informację o ciekawym biegu: 18 km z dwudziestoma przeszkodami wojskowymi.
Andrzej pewnie już to przechodził w pracy, ale dla nas byłaby to ciekawa odmiana od "zwykłego" biegania.
Dla mnie zupełna nowość.
Jeśli ktoś się zapisze to poproszę o info.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... h5HdPM_QuE
Już wczoraj przeglądałem wzmiankę o tych zawodach bo coś takiego mi pasuje.Jednak praktycznie nie ma żadnych konkretnych informacji o tym wydarzeniu poprzez brak regulaminu,terminu cenie itp. Przemyśle to kak będzie wiadomo cos wiecej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

birdy pisze:W MAKRO w Toruniu jest 30% obniżka na buty do biegania firm Nike, Adidas, Puma i Head:

Oczywiście damskie też są ale się zgapiłem i nie porobiłem zdjęć. Sorki.
Jestem ciekaw jakie bridy wczoraj sobie zafundował :hej: .Siedział w sklepie z pół dnia i dopytywał sie mnie o szczegóły a ja zdążyłem w miedzyczasie przeczytać kilka rozdziałów ksiażki :hahaha: Teraz to dopiero bedzie śmigał na treningach. :szok:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
birdy pisze:W MAKRO w Toruniu jest 30% obniżka na buty do biegania firm Nike, Adidas, Puma i Head:

Oczywiście damskie też są ale się zgapiłem i nie porobiłem zdjęć. Sorki.
Jestem ciekaw jakie bridy wczoraj sobie zafundował :hej: .Siedział w sklepie z pół dnia i dopytywał sie mnie o szczegóły a ja zdążyłem w miedzyczasie przeczytać kilka rozdziałów ksiażki :hahaha: Teraz to dopiero bedzie śmigał na treningach. :szok:
Oj Andrzej - ja tam jeżdżę służbowo z racji wykonywanego zawodu. Ale fakt, że przez te buty spędziłem tam z półtorej godziny dłużej niż wynosi mój limit czasu na jeden market i potem musiałem nadrabiać łamiąc na trasie większość ograniczeń prędkości... :bleble: No i coś tam sobie faktycznie wybrałem. Zobaczymy "w praniu" czy dobrze mi podpowiadałeś... :taktak:
ODPOWIEDZ