Mateusz Gos mistrzem Polski w biegu na 10 kilometrów

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Mateusz Gos kontynuuje znakomitą passę. Tydzień po zdobyciu tytułu mistrza Polski na dystansie 5000 metrów tym razem nasz reprezentant zwycięża w Mistrzostwach Polski w biegu ulicznym na 10 kilometrów, rozgrywanych tradycyjnie w ramach Biegu św. Dominika w Gdańsku. Na podium znaleźli się jeszcze Mateusz Kaczor oraz Kamil Jastrzębski.
https://bieganie.pl/sport/mateusz-gos-m ... ilometrow/
New Balance but biegowy
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 435
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

To było do przewidzenia, ale była jeszcze nutka wątpliwości, że ktoś zagrozi Mateuszowi... Sezon życia, brawo👏
Ciekawe, czy któś wygrał tyle złotych medali w jednym roku? Do kompletu złotych medali (5000m S, 5000m U23, 10000m S/U23, 10km), to brakuje jeszcze tylko 5km w listopadzie ;-) A przy tym udane występy w stawce międzynarodowej.
Oby było jeszcze mocniej po kolejnych przygotowaniach! ✊
----------------------------------------------------------
1440miles
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1636
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Ja to mam nadzieję że Gos to materiał na biegacza, który sezon życia ma jeszcze przed sobą ;)
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 435
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

Oby tak było! Albo nawet kilka sezonów byłoby najlepsze :-)

Pomijając dyskusje na temat atestu... To nawet jeśli nie było (na razie widziałem tylko spekulacje), to przecież każdy wiedział gdzie jest start i meta. Miejsca niepodważalne ;-) Ewentualnie czasy mogą podlegać dyskusji... Ale spokojnie do minimum na dystansie 10km jeszcze trochę ;-)
----------------------------------------------------------
1440miles
ODPOWIEDZ