Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

czyli bicek i klata
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 maja 2023, 14:44 czyli bicek i klata
No ale czym to ćwiczyć, gumami z charakterystyką wykładniczą, czy sztangą z raczej logarytmiczną?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Był kiedyś taki suwak logarytmiczny. Widziałem na siłowni. Goście sobie głowy łamali jak go używać. :hahaha:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Się śmiej, ale jakby mieć taką gumę co ma odwrotną charakterystykę i nią się oplątać.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Może wystarczy poczekać trochę i jak się taśmy zlasują, to charakterystyka się zmieni.
Radość z biegania
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 23 maja 2023, 15:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pawo,to Ty gadasz bzdury,Łomaczence i Usykowi nie potrzebna nauka tańca i baletu?bo też trenowali i do teraz trenują ,tak samo jak trenują różne ćwiczenia na zwinność i koncentrację po ciężkich sparingach,i są praktycznie jeśli chodzi o umiejętności w top 3 najlepszych bokserów na świecie, nawet widziałem u Łomaczenki na treningu chodzenie na dwóch rękach i różne wygibasy w takiej pozycjj, 😉
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak się składa, że w bieganiu potrzebujemy szybkiego biegania, bo jesteśmy w tym chujowi, więc na jedno wychodzi.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

No ale jak to się ma do tego co ja napisałem? W zasadzie mówisz to samo, trenowali bo im to potrzebne.
Radość z biegania
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 23 maja 2023, 15:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To się nie zrozumieliśmy 🤔🤔🤔
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

To ja wyjaśnię co mam na myśli.
Hasło ćwicz co najsłabsze to pusty slogan, coś jak możesz wszystko albo jesteś zwycięzcą.
Wiem że chodzi o ćwiczenie w ramach sportu i elementów które potencjalnie mogą wpłynąć na wynik a nie ćwiczenie czegokolwiek słabego. Tylko, że to i tak jest zła porada. W treningu dla wyniku powinno się trenować elementy najistotniejsze i im poświęcać najwięcej uwagi i takie które są potrzebne w danym momencie. Co to znaczy "najsłabsze", w różnych etapach treningu to może być co innego, a nawet musi być. Zapytaj tych bokserów co z wydolnością beztlenową przed maratonem, ona przy prawidłowo prowadzonym treningu jest raczej słabiutka, mamy ją więc zacząć trenować? :hejhej:
Awatar użytkownika
Viki_83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 06 kwie 2023, 14:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Keri pisze: 29 maja 2023, 21:47 Po seriach postanowiłem przebiec coś szybszego i podobnie jak u Viki'ego mnie nogi również rozchodziły się na boki.
Keri pisze: 29 maja 2023, 23:05 Oj, pomieszałem miało być jak u Ilczaka.
Ok, spróbuję wpierw popracować w muzeum. :bum:
Dobrze że się wyjaśniło, bo już zaczęłam się zastanawiać kiedy moje nogi rozchodziły się na boki :bum: Na treningu raczej się nie zdarza ;-)
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1631
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

A jeszcze wracając do snu to moje przemyślenia podczas snu są czasem bardzo głębokie. Biegnę tak obok tego Seby i po chwili wołam "a gdzie yacool". I ktoś z biegaczy odwraca się i mówi "on jest wszędzie". Głębokie. Ale ja zacząłem się rozglądać i co jakiś czas mi migał gdzieś z boku. No i potem kazał Siebie zrobić badania krwi. Sobie pomyślałem że dużo straci na to czasu, ale kim ja jestem żeby oceniać..
Szymon1988
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 14 paź 2022, 21:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tym wpisem chciałem zmotywować się do poszukania Sebastianowi startów, gdzie byłby najsłabszy w stawce. Chyba do takich samych wniosków doszedł Olek i tydzień wcześniej Szymon, którzy polecieli w mocnych biegach, z których przywieźli życiówki. Piaseczno bardzo nas rozczarowało. Nie zagrało praktycznie nic. Od przesunięcia startu w garę po zagotowanie się stawki.
Do biegu 25 czerwca zachęca kilka rzeczy. Finansowo będzie taniej dojechać i przenocować. Ma być po 20 i z prowadzeniem Czerwińskiego po 67"/400 do 3000m. Rozmawiamy o tym.
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 380
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

Myśle, że dobry ruch z tym bieganiem 25 czerwca i fajna inicjatywa na lokalnym polskim podwórku.
Tu już nie ma wymówek, że się biega na medale itp. Zając sprawdzony na wielu meetingach więc wystarczy tylko sie załapać do pociągu, a poźniej liczyć, że zostanie pary na jak najdłużej.

Oby było sztywno do samej mety ;-)
----------------------------------------------------------
1440miles
ODPOWIEDZ