Zmiany na Portalu

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Przemkurius pisze: 19 paź 2021, 10:55 w takim razie hiperlinki w podpisach też powinny być zablokowane, bo wpiszę sobie przykładowo "moja historia - zgubiłem 25kg biegając" a link przeniesie do sklepu bio food albo inny spam.

pomyślcie nad tym, żeby stopka była dostępna od iluś napisanych postów.
zdaje sobie sprawę, że wpadnie jeden czy drugi nowy admin i dwa dni natrzepie ponad 200 postów ale lepsze to niż pełne przywileje dla totalnie nowych kont
Nie ma idealnego sposobu. Będziemy monitorowali sytuację i postaramy się znaleźć rozwiązania najlepsze z punktu widzenia użytkowników forum
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To tak wygląda, jakby wzięli sobie jednego wyjątkowo niewygodnego forumowicza na cel i próbowali go uciszyć strukturalnie. W ten sposób wszyscy dostają po dupie. Co za pajace.
Czekam aż polikwidują avatary. Ten biegający tu od 2008 roku musi ich bardzo boleć :hahaha:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze: 19 paź 2021, 11:04 Nie ma idealnego sposobu. Będziemy monitorowali sytuację i postaramy się znaleźć rozwiązania najlepsze z punktu widzenia użytkowników forum
Faktycznie pajac jesteś a nie żadne Bieganie. Ot tyle.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze: 19 paź 2021, 10:43 Chodzi o to, że wielu użytkowników nadużywało tej funkcjonalności robiąc z grafik banery reklamowe przekierowujące do komercyjnych usług
„Musimy uporządkować rynek medialny” kiedy wiadomo, że chodzi tylko o TVN24.
Ta sytuacja właśnie przypomina mi wasze (Redakcji) zachowanie.
No a nawet jeśli Yacool miał wklejony komercyjny obrazek to co z tego? Czy Wy myślicie, że on jakieś na tym robi kokosy? Jestem pewien, że w tym momencie ma juz znacznie większy przypływ nowych klientów spoza forum, zwłaszcza od czasu kiedy postanowiliście je udupić. Przecież forum jest wartościowe dzięki różnorodności ludzi, doświadczeń, wiedzy.

Powoli zaczynam się czuć się niekomfortowo z tym, że ktoś może pomyśleć że mnie coś z wami łączy.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli przejście za fasadę niedookreślonego użytkownika "bieganie.pl" sprawi, że nie będzie więcej osobistych wycieczek na linii użytkownicy <-> redakcja, będzie to zmiana na plus. Bo to, co dzieje się teraz, jest złe. Moim zdaniem część osób niektóre komentarze pisze specjalnie w możliwie złośliwej formie, żeby tylko dopiec drugiej stronie, przez co tylko pogłębia się konflikt oni vs my. Wolałbym, żeby wszyscy redaktorzy wciąż wypowiadali się jawnie, ale może, przynajmniej do czasu aż emocje opadną, lepsze jest takie podejście.
I tak, trzeba jasno pisać, co jest złe, ale można przy okazji powstrzymać się od osobistych wycieczek, bo te akurat do dyskusji nie wnoszą nic.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Chyba nie rozumiem, mam nie krytykować, czy nie chwalić nikogo personalnie, to jak mam to zrobić, modlitwą do logo? Czy jak? Jeżeli lepiej nie personalnie, to skasujmy swoje nicki i wszystkie posty będą podpisane "dyskutant anonimowy".
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Można napisać "robisz to źle". Można tez napisać "robisz to źle, jesteś głupi i gruby". Niestety ta druga opcja zbyt często się pojawia.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Masz rację, z tą nadwagą to przesada, co do mądrości się nie wypowiadam ale uwielbiam Forresta, a on twierdzi, że: "głupi ten co głupio robi"
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 19 paź 2021, 15:32
„Musimy uporządkować rynek medialny” kiedy wiadomo, że chodzi tylko o TVN24.
Ta sytuacja właśnie przypomina mi wasze (Redakcji) zachowanie.
No a nawet jeśli Yacool miał wklejony komercyjny obrazek to co z tego? Czy Wy myślicie, że on jakieś na tym robi kokosy? Jestem pewien, że w tym momencie ma juz znacznie większy przypływ nowych klientów spoza forum, zwłaszcza od czasu kiedy postanowiliście je udupić. Przecież forum jest wartościowe dzięki różnorodności ludzi, doświadczeń, wiedzy.

Powoli zaczynam się czuć się niekomfortowo z tym, że ktoś może pomyśleć że mnie coś z wami łączy.
Trudno mi się czyta takie słowa Adam. Mam do Ciebie duży szacunek dlatego mimo to ustosunkuję się do tego co napisałeś.

Nikt nie postanowił udupić forum - to insynuacje. Nie pisz tak, bo ludzie w to wierzą, a to nie jest prawda.

Co do decyzji o grafikach. Portal, jak niemal każdy jaki znajdziesz w sieci, funkcjonuje w warunkach rynkowych. To oznacza, że na koniec miesiąca należy opłacić koszty jego utrzymania oraz autorów za ich pracę. Tobie akurat chyba nie muszę tego tłumaczyć, prawda? Aby to zrobić pozyskujemy reklamodawców, którzy od niedawna są widoczni również na forum. W tej sytuacji nie możemy sobie pozwolić, aby każdy mógł bez opłat robić to samo, za co my je pobieramy od naszych partnerów. To byłoby nieuczciwe względem tych podmiotów. Ot cały spisek. Uwierz, że nikt tu nie knuje przeciw nikomu. Jeśli jako użytkownicy chcemy korzystać bezpłatnie z tego miejsca to musimy czasem iść na kompromis. Liczę na wyrozumiałość Twoją i innych użytkowników.

I najważniejsze. Moja szczera i serdeczna prośba, abyś powstrzymał się od szukania w nas wrogów i dzielenia tej społeczności na MY i WY. Rzeczywistość tak nie wygląda. Nie ma nowej i starej EKIPY. Wszyscy gramy do jednej bramki. Nie nakręcajmy tego, bo nigdzie nas to nie doprowadzi. Uwierz, że w redakcji rozmawiamy o tym jak się rozwijać, a nie udupiać. Nikt nie ma czasu knuć, bo pracujemy ciężko, aby to robić. Jeśli masz ochotę podzielić się pomysłami to drzwi dla Ciebie są zawsze otwarte i wiesz gdzie nas znaleźć.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zaproszenie przyjęte.
yaaceek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 508
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pod postem o machaniu, jest na teraz 184 komentarzy. To chyba dowód dlaczego na tym zależy "redakcji" (redakcji w cudzysłowu, bo nie wiem kto poza Kubą się tam kryje). Za wpisy na forum kasy nie ma. Przynajmniej nie taka.
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3485
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

yaaceek pisze: 20 paź 2021, 17:30 Za wpisy na forum kasy nie ma. Przynajmniej nie taka.
ale zapewne mają za wyświetlone reklamy, dlatego coraz większa ekspozycja nb jest na forum
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
yaaceek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 508
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ekspozycja nb
Nie te pieniądze jak sądzę. Na forum nie ma influencerów i fejmu.
Kuba to twarz NB, więc to nie dziwne.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Widzę, że w ogóle zablokowali funkcję podpisu.
Pozdrawiam i również przyjmuję zaproszenie. :hahaha:
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 20 paź 2021, 17:53 Widzę, że w ogóle zablokowali funkcję podpisu.
Na jednym z forów już to przerabiałem :zero: Jak to niektórzy mówią..... żal.pl
Nazywano to różnie: zamordyzm, totalitaryzm, autokratyzm.... :smutek: Jak zwał, tak zwał, jakby by tego nie nazwać to takie "....yzmy" źle się kojarzą :zero:
bieganie.pl pisze: 19 paź 2021, 11:04postaramy się znaleźć rozwiązania najlepsze z punktu widzenia użytkowników forum
Śmiała deklaracja, tylko dziwna sprawa, że nie koresponduje z działaniami, które obecnie mają miejsce.

W jaki sposób chcecie to robić?
Kto i na jakiej podstawie będzie decydował co jest najlepsze dla użytkowników forum?
ODPOWIEDZ