Zmiany na Portalu

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Siła autorytetu sprawia, że ludki łykają wszystko jak pelikany. Gdyby takiemu przykładowemu Kozłowskiemu, wczesny Salazar, albo Canova, powiedzieli o biomechanice, to słuchałby z wypiekami na twarzy. Ale że o biomechanie ględzi troll yacool, no to mamy przecież swój rozum i nie wierzymy w znachora. He, he.
New Balance but biegowy
RysK0
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 399
Rejestracja: 29 maja 2019, 09:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post


Kuba Pawlak pisze: (...)
Odpowiadając na Twoje pytanie - Nie trzeba daleko szukać. Zerknij na Facebooka, gdzie pod dzisiejszym postem linkującym do artykułu o przełajach zawiązała się ciekawa rozmowa. Wypowiada się między innymi były zawodnik i manager sportowy Marcin Fudalej. Post udostępnił również na swoim profilu Henryk Szost z fajnym komentarzem odnośnie swoich doświadczeń. Polecam.
O ten post i dyskusję chodzi ?
https://www.facebook.com/291034565562/p ... 665035563/

Nie wiem, chyba coś źle robię , wspomnianych wyżej wypowiedzi M.F. nie znalazłem.
Pod postem 30 komentarzy, czy ciekawych, można zerknąć, z tego u mnie wyświetla się jakieś 17 ( wybrane, wyświetl wszystkie ) , pozostałe zostały usunięte ?
Edit :
Przez przeglądarkę otworzyło wszystko, moja aplikacja na telefonie nie ogarnia.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Trzy lata temu spotkałem się z Marcinem Fudalejem przed połówką w Usti. Chabowski jak mnie zobaczył tam w hotelu, to zesztywniał ze złości, że gadam z jego menedżerem. No nieważne. W każdym razie Chaboś po biegu pozwolił nam na kulturalną rozmowę, bo poszedł spać. Z Fudalejem zeszło mi do późna przy kilku browarach. Mówił ciekawe rzeczy o swoich spostrzeżeniach i bieganiu w angielskich klubach. Najważniejsze jednak było to, co powiedział o biomechanice. Jest taka potrzeba i to jest kierunek rozwoju. To jego słowa. Miał i jak sądzę nadal ma w planach robić coś właśnie w tym kierunku, ale... i tu niestety pojawia się zderzenie z polską rzeczywistością. Obecni zawodnicy musza przeminąć, są niereformowalni jeżeli chodzi o nowe trendy w bieganiu. Trzeba stawiać na młodych i pokazywać im alternatywne ścieżki rozwoju. Nie musi być cały czas tak samo, bo inaczej się nie da. To były głośno wypowiadane myśli Marcina Fudaleja.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

O matko, widzę, że redakcja mnie pokochała, bo wstawiła moją podobiznę na górę po prawej stronie, zajmując tym jedną trzecią ekranu. Brawo, już zostało tylko dwie trzecie forum, a miało być lepiej, choć zaraz, zaraz, przecież mniej znaczy lepiej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Margines na 1/3 strony i coraz większy wybór emotek. Brawo. Naczelny powinien czuć się już prawie jak u siebie. Ja bym od razu skopiował cały układ z fejsa.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Masakra.
Znów nic nie widzę na forum, za to widzę dość dobrze Bartka Olszewskiego (taki mi się wydaje) w reklamie NB.
Jednego redakcji nie można zarzucić - ciągle coś zmieniają, więc coś się dzieje. W tej stagnacji, jaka panowała, przecież byśmy umarli, nie poznawszy Nowego, Lepszego (Wspaniałego?) Świata ...
Ech, ja jednak nie nadążam za tym wspaniałym światem.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

A ja sobie wpadłem żeby pochwalić redakcje, wreszcie pod artykułami linki do komentarzy.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

beata pisze: 16 paź 2021, 15:25 za to widzę dość dobrze Bartka Olszewskiego (taki mi się wydaje) w reklamie NB.
Ten gość z reklamy NB biegł tydzień temu "ze mną" na Wawrze na 10 i rzeczywiście sprawdzam w necie to BO. Nawet się chwali na blogu, że zrobił życiówkę sub 32. I jak widzę ze zdjęcia tez biegł w stroju NB. On chyba jest też na okładce jednej z książek o bieganiu, które posiadam. Ale tam jeszcze nie reklamuje NB.
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 863
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 16 paź 2021, 22:37 A ja sobie wpadłem żeby pochwalić redakcje, wreszcie pod artykułami linki do komentarzy.
+1

Dziwne jest to prawe profilowe menu, ale mi to jakoś nie przeszkadza. Natomiast linki do komentarzy w artykule, to krok w dobrą stronę.
Świeżak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 404
Rejestracja: 19 cze 2019, 18:13
Życiówka na 10k: 10k to za długo
Życiówka w maratonie: Pobiegnę po 40tce.

Nieprzeczytany post

Czy byłaby szansa przywrócenia daty i autora ostatniego posta na liście wątków? Rozumiem, że obecny widok jest "czystszy" (jest w nim mniej informacji do skonsumowania), ale takie uproszczenie naprawdę nie poprawia funkcjonalności forum, a pozbawia odbiorcę całkiem wartościowej informacji (kolejny klik -> kolejne wyświetlenie reklam, ale mam nadzieję że to nie liczbę wyświetleń reklam chcemy tu maksymalizować, a użyteczność forum).

Edit: żeby nie było że kasuję swoje posty - ta informacja znika tylko przy przeskalowaniu forum.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dlaczego zablokowano możliwość umieszczania obrazów w podpisie? Jeszcze przed chwilą ta opcja istniała. Może któryś z moderatorów by się wreszcie odezwał i przedstawił jakiś plan zmian? Nikt z nowej ekipy niczego nie konsultuje z użytkownikami forum.
Kolejna kwestia to wgrywanie kopii zapasowej. Nie działa. Dlaczego tak istotne dla prowadzenia dyskusji funkcjonalności są likwidowane? Zamiast tego dodane są infantylne opcje w postaci dodatkowych emotikonów.
Ludzie! opamiętajcie się.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 19 paź 2021, 10:07 Dlaczego zablokowano możliwość umieszczania obrazów w podpisie? Jeszcze przed chwilą ta opcja istniała. Może któryś z moderatorów by się wreszcie odezwał i przedstawił jakiś plan zmian? Nikt z nowej ekipy niczego nie konsultuje z użytkownikami forum.
Chodzi o to, że wielu użytkowników nadużywało tej funkcjonalności robiąc z grafik banery reklamowe przekierowujące do komercyjnych usług
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12666
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie chowaj się za bieganie.pl.
Dobrze wiadomo, że z opcji wklejania obrazu korzystał od wielu lat yacool, który jest głównym krytykiem nowej ekipy. Yacool korzystał też z opcji wgrywania kopii zapasowych. To też było nadużywane?
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4183
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze:
yacool pisze: 19 paź 2021, 10:07 Dlaczego zablokowano możliwość umieszczania obrazów w podpisie? Jeszcze przed chwilą ta opcja istniała. Może któryś z moderatorów by się wreszcie odezwał i przedstawił jakiś plan zmian? Nikt z nowej ekipy niczego nie konsultuje z użytkownikami forum.
Chodzi o to, że wielu użytkowników nadużywało tej funkcjonalności robiąc z grafik banery reklamowe przekierowujące do komercyjnych usług
wielu tzn kto ?
bo nie zauważyłem tych wielu ani niewielu nawet.
a jeżeli są spamerzy to wystarczy ich blokować a nie ograniczać wszystkim w czambuł.
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3485
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze: 19 paź 2021, 10:43
yacool pisze: 19 paź 2021, 10:07 Dlaczego zablokowano możliwość umieszczania obrazów w podpisie? Jeszcze przed chwilą ta opcja istniała. Może któryś z moderatorów by się wreszcie odezwał i przedstawił jakiś plan zmian? Nikt z nowej ekipy niczego nie konsultuje z użytkownikami forum.
Chodzi o to, że wielu użytkowników nadużywało tej funkcjonalności robiąc z grafik banery reklamowe przekierowujące do komercyjnych usług
w takim razie hiperlinki w podpisach też powinny być zablokowane, bo wpiszę sobie przykładowo "moja historia - zgubiłem 25kg biegając" a link przeniesie do sklepu bio food albo inny spam.

pomyślcie nad tym, żeby stopka była dostępna od iluś napisanych postów.
zdaje sobie sprawę, że wpadnie jeden czy drugi nowy admin i dwa dni natrzepie ponad 200 postów ale lepsze to niż pełne przywileje dla totalnie nowych kont
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
ODPOWIEDZ