pawo- komentarze, opierdziele i pochwały

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Witam.
Zapraszam do niczym nieskrępowanej rozmowy.
3.2.1 Start.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
sochers
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3431
Rejestracja: 16 sty 2014, 10:35
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: 3:48:12
Lokalizacja: Woodge aka Uć

Nieprzeczytany post

Cześć,

To niegdysiejsze nieco lepiej to faktycznie 'nieco' :hejhej: planujesz przetestować do czego uda się dobić, czy tak raczej rekreacja?
BLOG: viewtopic.php?f=27&t=40946&start=435
KOMENTARZE: viewtopic.php?f=28&t=40947&start=1680

PBs: 1M - 6'09, 3000 - 12'11, 5k - 20'35, 10k - 44'15, HM - 1:47'11, M - 3:48'12
sebastian899

Nieprzeczytany post

Tzwn " opierdzielanie" tutaj nie będzie raczej potrzebne , jak zblizales się do 30 na 10 to raczej wiesz jak to się je :usmiech: Przy systematycznych treningach w niedługim czasie możesz jeszcze całkiem sensownie biegać , nie truchtać . Witamy na forum i powodzenia w zabawie z bieganiem , najważniejsze abyś miał z tego frajdę , jakieś cele konkretne czy raczej tylko bieganie dla samego siebie aby czuć się lepiej?
Awatar użytkownika
sultangurde
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1849
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Uszanowanie dla kolegi. Chciałem zapytać jakie są objawy tych "strajkujących" łydek?
Awatar użytkownika
bezuszny
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 06 wrz 2017, 21:23
Życiówka na 10k: 39:51
Życiówka w maratonie: 3:13:48
Lokalizacja: Holandia

Nieprzeczytany post

Wynik niegdysiejszy robi wrażenie. Jestem ciekaw jak organizm będzie reagował i jak szybko dojdzie do relatywnie wysokiego poziomu w porównaniu ze zwykłym zjadaczem chleba, który nigdy tak szybko nie biegał. Może być z tego ciekawy eksperyment. Powodzenia!
5 - 19:20 (Amsterdam, 17.10.2020)
10 - 39:51 (Leiden Marathon, 10.10.2021)
HM - 1:29:27 (Berliner Halbmarathon, 03.04.2022)
M - 3:13:48 (Rotterdam Marathon, 24.10.2021)
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

O jak miło, że jesteście. Dzięki.
Jakby to powiedzieć, biegam bo lubię, ale zawsze ciągnął mnie sport więc i wynik, jak najlepszy wynik, tak że zobaczymy.
Takie trochę rozdarcie. bo cieszy mnie że jestem coraz lepszy, a jednocześnie trochę wkurzające jak przypominam sobie wcześniejsze bieganie. A co z łydkami, a nie wiem, bolą i już. Kiedyś wszystko przebadałem i figę się dowiedziałem, na razie rozciągam, masuję, roluję nawet zaklęcia tajemne rzucam na K. no i jest ciut lepiej. A jakieś poważniejsze badania, to po pandemii, jak dożyję. :bum:
Idę trochę pobuszować w innych dziennikach, bo zaległości, choć od jakiegoś czasu podglądam.
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Cześć
Teoretycznie przed Tobą autostrada do dominacji w biegach najmniej osiedlowych za jakiś czas, będę śledził jak praktyka wypadnie.
Wytrwałości!
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

jacekww pisze:Cześć
Teoretycznie przed Tobą autostrada do dominacji w biegach najmniej osiedlowych za jakiś czas, będę śledził jak praktyka wypadnie.
Wytrwałości!
O dziękuję, tylko jakich osiedlowych, ja mieszkam na wsi a właściwie w lesie i na żadne osiedla się nie zapuszczam.
Choć może kiedyś, kto wie. :niewiem:
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Poczekaj aż wrócą czasy sprzed wirusa, a powrócą biegi wokół stodoły i przez zagajnik, więc szansa się nadarzy. :oczko:
Dobrze wiesz, iż nie dosłownie chodzi o to. Fundamenty są potężne, toteż czerp jak najdłużej przyjemność z powrotu i niech zdrowie dopisuje.
Mniemam, że część forum z zainteresowaniem będzie śledzić comeback.
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 667
Rejestracja: 14 mar 2007, 22:55

Nieprzeczytany post

pawo pisze:Witam.
Zapraszam do niczym nieskrępowanej rozmowy.
Jeśli zapraszasz to dziękuje i chce Ciebie zachęcić do "biegania permanentnego".

Po prostu potraktuj bieganie jako "klucz" do zdrowego i długiego życia! :usmiech:

Nie walcz o czasy, tylko o coraz lepsze funkcjonowanie Twojego organizmu. :taktak:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

jacekww pisze:Poczekaj aż wrócą czasy sprzed wirusa, a powrócą biegi wokół stodoły i przez zagajnik, więc szansa się nadarzy. :oczko:
Dobrze wiesz, iż nie dosłownie chodzi o to. Fundamenty są potężne, toteż czerp jak najdłużej przyjemność z powrotu i niech zdrowie dopisuje.
Mniemam, że część forum z zainteresowaniem będzie śledzić comeback.
Jakby nie drobne szczegóły, wiek po 50siątce, rozsypane oskrzela i niesprawne łydki, brak czasu itd. to faktycznie Tokio 2021 stałoby otworem. A tak to jednak poszukam tego osiedla. :oczko:
Walczę z tymi łydkami, mogę biegać tylko na piętach bez odbijania się z palców i jak się nic nie zmieni to o żadnym rozsądnym tempie mowy nie będzie.
Tak, że ten tego, a i dzięki za doping.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

marek301 pisze: Jeśli zapraszasz to dziękuje i chce Ciebie zachęcić do "biegania permanentnego".

Po prostu potraktuj bieganie jako "klucz" do zdrowego i długiego życia! :usmiech:

Nie walcz o czasy, tylko o coraz lepsze funkcjonowanie Twojego organizmu. :taktak:
Ależ oczywiście, że zapraszam.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Uważaj kogo zapraszasz, zaraz diabła tu wpuścisz :D
Awatar użytkownika
roberturbanski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1311
Rejestracja: 17 gru 2011, 08:10
Życiówka na 10k: 47:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Nieprzeczytany post

Hej :usmiech: zaglądam i czytam, życzę zdrowia i powrotu do tych wyników z dawnych lat :taktak: Ja choć daleko mi do Ciebie, jak czasami czytam dawne wpisy na swoim blogu to zastanawiam się czy te wypociny to prawda i naprawdę tak się ruszałem czy to tylko wytwór mojej wyobraźni :hahaha:
pawo pisze: ....dumny jestem, że jakbym mógł to bym sam przed sobą klęknął.
Zrób tak - klękniesz i wstaniesz to już siłę zaczniesz robić... :oczko:
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Logadin pisze:Uważaj kogo zapraszasz, zaraz diabła tu wpuścisz :D
A niech przyłazi co mi tam, choć wolałbym diablice. :hej:
ODPOWIEDZ