Janusz Romanowicz
Od 2018 roku redaktor sportowy w lokalnej stacji radiowej. Amatorsko trenuje biegi długodystansowe, głównie 5 i 10 km. Sukcesów brak, ale i tak jest fajnie.
![Jak łączyć bieganie z pracą i życiem rodzinnym? Marcin Fudalej „W Rytmie Biegania” [BONUS] 1 fuda](https://bieganie.pl/wp-content/uploads/2023/02/fuda-1200x675.jpg)
W 2022 roku wyemitowaliśmy 25 odcinków naszego podcastu „W Rytmie Biegania”. Teraz mamy dla was małą niespodziankę. Przygotowaliśmy kilka bonusowych nagrań, które nie były do tej pory publikowane.
W 20 odcinku naszym gościem był Marcin Fudalej. To były polski lekkoatleta, który w 2003 roku został wicemistrzem kraju na 1500 m. Obecnie realizuje się jako manager sportowy. Pracuje nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi zawodnikami. Pełnił też funkcję dyrektora sportowego, takich wydarzeń, jak Orlen Warsaw Marathon czy Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni.
Z bonusowego nagrania dowiecie się:
Cykl „W Rytmie Biegania” powstał we współpracy z marką eobuwie.pl. To projekt edukacyjny skierowany do wszystkich biegaczy, bez względu na poziom wytrenowania.