12 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Zacznij Biegać

Wyjątkowy trening Women’s Run na Woli


woman


Już w najbliższą sobotę, 14 lipca przed treningiem Women’s Run na Woli będzie można skorzystać z porad fachowców adidasa i wykonać profesjonale badanie biomechaniki stóp adidas Footscan®.

adidas Running Spot to mobilne centrum adidas, w którym pasjonaci biegania mogą wykonać badanie adidas Footscan®, uzyskać fachową poradę oraz zapoznać się z najnowszym sprzętem sportowym adidas. adidas Footscan® to specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badania biomechaniki stopy. Badanie pozwala poznać indywidualne dla każdego sportowca parametry pracy stopy. W oparciu o analizę otrzymanych wyników, specjaliści z adidas doradzą najlepszy dla indywidualnych potrzeb biegacza sprzęt. Eksperci adidas zaprezentują również możliwości osobistego trenera adidas miCoach Pacer, który poleceniami głosowymi w czasie rzeczywistym pomaga prowadzić trening.

Spotkanie z doradcami adidas odbędzie się o godz. 9:30, przy Hali Sportowej Koło (ul. Obozowa 60), gdzie mają miejsce zbiórki grupy Women’s Run na Woli. Po cennej lekcji tradycyjnie wszyscy ruszą na trening do Lasku na Kole.

Program Women’s Run przeznaczony jest dla wszystkich fanek joggingu i osób, które dopiero raczkują w tej dziedzinie i szukają wsparcia doświadczonych biegaczy. Opieka specjalisty uchroni przed błędami i pozwoli osiągnąć jak najwięcej korzyści z biegania, a obecność innych kobiet zmotywuje do regularnego udziału w zajęciach i polepszania swoich wyników. Dzięki temu jogging zostanie na stałe wpisany do listy naszych codziennych aktywności.

Więcej informacji o programie na www.womensrun.pl.