21 listopada 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Zbiórka prezentów dla potrzebujących dzieciaków!


Sklep Biegacza już po raz drugi organizuje mikołajkowy bieg, a wcześniej wielką zbiórkę prezentów dla potrzebujących dzieciaków. Impreza dedykowana jest dla wszystkich, którzy lubią biegać i przy okazji chcieliby wyczarować kilka uśmiechów na dziecięcych buziach.

Już 6 grudnia każdy może stać się Biegowym Mikołajem! Wystarczy zabrać ze sobą pluszaka albo inną (lekką) zabawkę i przyjść do najbliższego Sklepu Biegacza. Bieg poprzedzi dwutygodniowa zbiórka prezentów. Ekipa z każdego sklepu nawiązała kontakt z placówką opiekuńczą lub wychowawczą, dla której zbiera potrzebne produkty. Mikołajowe worki na prezenty można zapełniać w każdym salonie sieci Sklep Biegacza. Szczegóły i dokładne potrzeby dostępne są na lokalnych profilach na Facebook’u.
Jak można dołączyć do akcji?


ilustracja 2

Przekaż prezent i pomóż zapełnić mikołajowy wór podarunkami! Od 21 listopada do 6 grudnia odwiedź Sklep Biegacza w Twoim mieście i zostaw podarunek dla dzieciaków w specjalnie przeznaczonym świątecznym koszu. O szczegółach i dokładnych potrzebach dzieci czytaj poniżej:

BIELSKO – BIAŁA
BYDGOSZCZ

GDYNIA

GLIWICE

KATOWICE
KRAKÓW

ŁÓDŹ
WARSZAWA POWIŚLE

WARSZAWA ŻOLIBORZ

WARSZAWA URSYNÓW

WROCŁAW

Weź udział w biegu 6 grudnia o godz. 18.00 – zbiórka w każdym z naszych sklepów stacjonarnych. Pół godziny później każda ekipa wyrusza na ok. 5. km wycieczkę biegową z pluszakami i wszystkimi uzbieranymi wcześniej prezentami prosto do dzieciaków!

W zeszłorocznej edycji udało się pomóc dziesiątkom dzieciaków. Relację z tej imprezy można zobaczyć na stronie www.zostanbiegowymmikolajem.sklepbiegacza.pl
Dołącz do Sklepu Biegacza i spraw, żeby nadchodzące święta były dzieciaków jeszcze bardziej radosne!

Możliwość komentowania została wyłączona.