13 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wraki samochodów, góra opon i…autobus. Czas na Reebok Zigtech Challenge!Reebok Zigtech Challenge już w tę sobotę. To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w takiej imprezie. Na trasie znajdą się wraki samochodów, góra opon, rampy, rusztowania, kontenery i…autobus!!! Na szczęście będzie stał w miejscu – nie trzeba będzie za nim gonić 🙂

zigtechchallange 1
foto: Men’s Health

– Do startu w imprezie zgłosiło się już ponad 500 osób. Rejestracja wciąż trwa na oficjalnej stronie internetowej www.zigtechchallenge.pl. Przypominam, że taka impreza w najbliższym czasie się nie powtórzy. To jedyna okazja, żeby poskakać po samochodach – mówi Darek Pawelec z agencji Sport Evolution, szef organizacji Reebok Zigtech Challenge.

Niezapomniane wrażenia zapewnią uczestnikom przeszkody, które zostaną umieszczone na trasie biegu. Będzie można m.in. przebiec przez autobus, przeskoczyć przez wraki samochodów, wdrapać się na górę opon oraz pokonać potężny kontener. Po tym wszystkim pokonanie rampy i rusztowania nie powinno na nikim zrobić wrażenia.

W pakiecie startowym każdy zawodnik otrzyma koszulkę i worek na buty Reebok, pamiątkowe medale, napoje i batony Isostar oraz przekąski Wasa Sandwich. Wartość nagród dla zwycięzców oraz w losowaniach wyniesie natomiast ponad 25 000 złotych!

W programie ponadto pokazy freerunningu i fitness, a także wyścig VIP z udziałem takich gwiazd, jak: Paweł Januszewski, Ania Jakubczak, Paulina Sykut, Łukasz Grass, Zbyszek Nadolski, Aniela Nikiel, Joanna Jabłczyńska czy Conrado Moreno.

– Zapewniam, że przeszkody będą odpowiednio zabezpieczone i nikomu nic nie powinno się stać. Serie startowe będą ustawione w taki sposób, aby na trasie nie było nadmiernego tłoku, a nad bezpieczeństwem uczestników na trasie czuwać będzie spora grupa wolontariuszy. Apeluję jednak o rozsądek, powinniśmy przede wszystkim dobrze się bawić. Jestem przekonany, że każdy sobie poradzi i z uśmiechem na twarzy dobiegnie do mety – przekonuje Darek Pawelec.

Więcej informacji i zapisy na www.zigtechchallenge.pl. Rejestracja prowadzona będzie także w dniu imprezy na Placu Teatralnym. Zapraszamy już w najbliższą  sobotę, 17 września!

Możliwość komentowania została wyłączona.