1 grudnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Wielka Premiera MetaRun już w tę środę!


Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od polskiej premiery MetaRun. Najlepszy w historii but do biegania na długie dystanse zostanie 2. grudnia zaprezentowany w sześciu sklepach specjalistycznych. Najwięcej tego dnia będzie się działo w Sklepie Biegacza Warszawa-Powiśle. Tam odbędzie się oficjalna prezentacja modelu. Serdecznie zapraszamy!

metarun_bieganiepl.png
Co się będzie działo w Sklepie Biegacza Warszawa-Powiśle?

Punktualnie o godzinie 18.00 będzie miała miejsce oficjalna prezentacja MetaRun. Tomasz Domżalski i Bartosz Grzeszczyk rozwieją wszystkie wątpliwości dotyczące najnowszego modelu ASICS. Każdy, kto przybędzie na to wyjątkowe wydarzenie, będzie mógł wziąć udział w konkursie-niespodziance, w którym do wygrania będzie para najnowszych MetaRun (damskich lub męskich). Warto podkreślić, że swój udział zapowiedziały już wszystkie najważniejsze media biegowe w kraju. W Sklepie Biegacza w Poznaniu pojawi się najbardziej utytułowane małżeństwo biegowe w Polsce – Paweł i Olga Ochal.
MetaRun_0_normal.jpg
MetaRun będzie dostępny w sprzedaży jedynie w wybranych sklepach specjalistycznych:
Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle
Sklep Biegacza Poznań
Sklep Biegacza Wrocław
Świat Biegacza Poznań
Sklep Biegowy Kraków
Runners Club Warszawa
 
Najlepszy model w historii!       
MetaRun to najlepszy w historii model butów do biegania. Wyposażony został w pięć nowych, przełomowych technologii, dzięki którym możliwe jest zaspokojenie indywidualne potrzeb danego biegacza. Inżynierowie ASICS, udoskonalając podstawowe funkcje buta biegowego, zapisali nową kartę w historii tworzenia butów biegowych. MetaRun to but doskonały w wielu aspektach. Posiada lżejszą piankę w podeszwie środkowej, inteligentną stabilizację odpowiadającą konkretnym potrzebom danego użytkownika oraz dopasowującą się do kształtu stopy cholewkę. Charakteryzuje go również wyjątkowy poziom amortyzacji, perfekcyjnie absorbujący wszystkie wstrząsy i odpowiadający za niesamowite doznania podczas biegu.
Więcej informacji o modelu [TUTAJ]

metarun_bieganiepl.png

Możliwość komentowania została wyłączona.