11 grudnia 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Unikalna aktualizacja dla Suunto Ambit i nowy GPS Track POD


Od kilku dni dostępna jest nowa aktualizacja do zegarka i pulsometra z GPS-em Suunto Ambit. Dzięki niej można zamienić Ambita w spersonalizowane urządzenie w zależności od swoich potrzeb. Nowe, całkowicie darmowe aplikacje umożliwiają choćby wyświetlanie ostatecznego czasu w maratonie podczas biegu. Można też ściągnąć ze strony www.Movescount.com inne aplikacje z serii App Zone oraz uaktualnić oprogramowanie GPS, które umożliwi nawigację po tzw. waypointach.
GPS_Pod.pngNatomiast już od nowego roku będzie można kupić nowy GPS Track POD – bezprzewodowe urządzenie rejestrujące prędkość, dystans oraz trasę, którą biegniemy lub idziemy. To urządzenie dla osób, które cenią minimalną wagę (zaledwie 35 gram) i łatwość obsługi; może być używane samodzielnie lub razem z zegarkami Suunto monitorującymi pracę serca – wtedy dostarcza najbardziej precyzyjnych danych.

Suunto GPS Track POD może być przyczepiony do plecaka, buta lub leżeć w kieszeni, a jeden przycisk sterujący umożliwia używanie go nawet w grubszych rękawiczkach. Jest wodoodporny (do 30 m) i zabezpieczony przed nawet najgorszą burzą czy śnieżycą w górach. Personalizację urządzenia można przeprowadzić w serwisie Movescount, a zależnie od wybranej częstotliwości rejestracji danych, będzie działał bez ładowania od 15 do 100 godzin.
Wszystkie dane można po powrocie do domu zgrać do serwisu, by podzielić się przebytą trasą ze znajomymi  a także dołączyć dane do dziennika treningowego także dostępnego w serwisie. 
Więcej informacji na www.suunto.pl.

   Suunto Ambit Silver Choco frontSuunto Ambit Black Marathon front

Możliwość komentowania została wyłączona.