New Balance 1080v12
 
25 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Ruszamy w trasę – adidas Running Spot


adidas Running Spot to mobilne centrum marki adidas, w którym pasjonaci sportu mogą zapoznać się z najnowszą kolekcją biegową marki adidas oraz wykonać profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.

ruszamywytrace 400
adidas Running Spot to specjalnie przygotowany mobilny sklep, którego celem jest dotrzeć wszędzie tam, gdzie sportowcy pragną zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marki adidas.

ARS jest także wyposażony w adidas Footscan®, specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badania biomechaniki stopy. To od wielu lat stosowane na całym świecie badanie, pozwala poznać charakterystyczne dla każdego biegacza parametry pracy stopy. W oparciu o analizę otrzymanych wyników, specjaliści z adidas doradzą najlepszy dla indywidualnych potrzeb biegacza sprzęt biegowy.

Eksperci marki adidas zaprezentują również możliwości osobistego trenera adidas miCoach, który poleceniami głosowymi w czasie rzeczywistym pomaga prowadzić trening. Dzięki miCoach Pacer bieganie stanie się jeszcze bardziej efektywne!

adidas Running Spot w sezonie wiosna – lato 2011 będzie podążał szlakiem najważniejszych polskich wydarzeń biegowych. Jeżeli chcesz, żebyśmy przyjechali na Twój bieg, skontaktuj się z nami!

W ARS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne są produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adizero, adidas Response, adidas adiSTAR.

Więcej informacji o trasie ARS na www.facebook.com/adidasRunningPolska.