16 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

RunLong – buty ASICS do długich treningów [KONKURS]


Kontynuując wizytę w ASICS sprzed tygodnia, dzisiaj prezentujemy Wam pierwszą z czterech kategorii RUNLONG – czyli butów do długich treningów. Przy okazji możecie wygrać jeden z butów z tej kategorii: ASICS GEL STRATUS.

stratus
Asics GEL STRATUS

Wystarczy, że odpowiecie poprawnie na trzy pytania ukryte na filmie plus pytanie, dyscyplinę dodatkową, związane z szykującym się do startu w 15. Poznań Maraton Pawłem Czapiewskim.  Zapraszamy do obejrzenia filmu. Rozwiązanie konkursu nastąpi 17 września wieczorem. Kolejna część i kolejny konkurs – 23 września. PLAN publikacji znajdziesz TUTAJ.

 

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Bieganie.pl
2. W ramach konkursu należy odgadnąć udzielić odpowiedzi na pytania zadane na filmie, oraz w formularzu, oraz podać swoje dane osobowe.
3. Jedna osoba może odpowiedzieć tylko raz, jeśli odpowie więcej niż raz, to pod uwagę brana jest druga odpowiedź (w domyśle przyjmujemy, że jest po prostu lepsza)
4. Odpowiedzi należy zgłaszać poprzez konkursowy formularz, formularz czynny będzie do godziny 20:30 17 września.
5. Autor najlepszych odpowiedzi otrzyma buty ASICS GEL STRATUS (o wartości brutto mniejszej niż 760 zł).
6. Jeśli więcej niż jedna osoba będzie równie blisko, o zwycięstwie zadecyduje czas nadesłania odpowiedzi, na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
7. Jeśli w ciągu 12 godzin od wysłania informacji mailem do zwycięzcy nie odpowie na maila, zwycięzcą zostaje kolejna w kolejności osoba.