17 sierpnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Reebok zaprasza na plażowe treningi w Portach Pepsi


port_reebok.jpgDwa ostatnie wakacyjne weekendy należą do aktywnych! Spotkania i wspólne treningi z ekspertami biegowymi, zajęcia fitness, testy produktów oraz moc nagród i kuponów rabatowych do zgarnięcia – to wszystko czeka na Was podczas „Weekendów Reebok ZIGTECH w Portach Pepsi”.

Reebok zaprasza do wspólnej zabawy w Pepsi Port Chorzów (20-21 sierpnia) oraz Pepsi Port Wisła w Warszawie (27-28 sierpnia). W tych dniach na plażach będzie można odwiedzić specjalne stoisko Reebok, na którym czekać będą eksperci biegowi – Aniela Nikiel i Zbyszek Nadolski. Na stoisku będzie też można przetestować buty Reebok ZIGTECH i otrzymać atrakcyjny kupon rabatowy do najbliższego sklepu Reebok.

To jednak dopiero początek atrakcji! Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają jeszcze nowatorskie treningi Reebok City Gym oraz wspólne zajęcia z ekspertami biegowymi. Dodatkowo, rozgrzać będzie się można w trakcie wyjątkowo relaksującego treningu fitness Jukari Fit to Flex™. Dla łowców nagród zaplanowano konkursy, a w nich do wygrania sprzęt Reebok.

Więcej informacji o „Weekendach Reebok ZIGTECH w Portach Pepsi” na pepsi.pl oraz facebook.com/PEPSIpl. Zapraszamy również do biegania z nową aplikacją Reebok The Promise Keeper oraz na FACEBOOKMEN i FACEBOOKWOMAN .

Program:
Port Chorzów (20-21 sierpnia):
12:00 i 15:00      Jukari Fit to Flex™ – relaksujący trening fitness
17:00        Spotkanie i trening biegowy z Anielą Nikiel + konkursy z nagrodami Reebok

Port Wisła (27-28 sierpnia):
12:00        Spotkanie ze Zbyszkiem Nadolskim + konkursy z nagrodami Reebok
14:00        Trening biegowy ze Zbyszkiem Nadolskim
16:00        Reebok City Gym – nowatorski trening miejski

Adresy:

Port Chorzów:     Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Al. Różana, wjazd od ulicy Chorzowskiej
Port Wisła:        Warszawa, Cypel Czerniakowski, ul. Solec, pomiędzy mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim

Możliwość komentowania została wyłączona.