NB 1080v12
 
20 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Reebok Women’s Run – kto jedzie do Hamburga?


hamburg 268Rozstrzygnięto konkurs Reebok "Kobiecym krokiem do Hamburga". Swoje zgłoszenia przysłało ponad 100 pań, które marzyły o treningu pod okiem ekspertów biegowych Reebok i wyjeździe na inaugurację Reebok Women’s Run w Hamburgu.

Aby wziąć udział w konkursie, panie musiały w odpowiednim czasie przesłać uzasadnienie, dlaczego to właśnie one zasługują na wyjazd do Hamburga. Po długich dyskusjach, wyłoniono 4 laureatki. Oto one wraz z wybranymi cytatami z ich zgłoszeń:

czerwinska 1Agnieszka Czerwińska (Zamość): Jestem szczęśliwą żoną i matką. Uwielbiam ruch: taniec, chodzenie po górach, jazdę na nartach. Lubię pokonywać własne słabości. Do regularnego biegania przymierzam się od dwóch lat, ale nigdy nie byłam dość silna, aby pokonać dłuższy dystans. W maju kończę 40 lat i to chyba najlepszy moment, aby z Waszą pomocą osiągnąć mój cel.

narkiewicz 1Karolina Narkiewicz (Gdynia): Mam na 22 lata i od dziecka bieganie było moją traumą. Na wszystkich szkolnych zawodach dobiegałam do mety jako ostatnia. W pewnym momencie wręcz znienawidziłam zajęcia WF. Później (oczywiście po to, aby zrzucić parę kilo :)) kilka razy próbowałam polubić bieganie, ale chyba się do tego zwyczajnie nie nadaję. Chyba nie każdy może biegać…Chciałabym, żeby to ostatnie stwierdzenie okazało się nieprawdą.

pietras 1Agata Pietraś (Warszawa): Odkąd pamiętam zawsze byłam ruchliwym dzieckiem. W czasach szkolnych brałam udział nawet w zawodach biegowych, ale nigdy nie zmusiłam się do regularnego treningu. W końcu pojechałam na kilka dni do Niemiec. W Hamburgu zobaczyłam na ulicach mnóstwo zmęczonych, ale szczęśiliwych osób z numerami startowymi – dowiedziałam się, że właśnie trwa maraton. Obiecałam sobie, że za rok pobiegnę tam i ja. Właśnie mija kilka lat od tamtej chwili i oczywiście do Hamburga z powrotem nie zawitałam. Może Reebok Women’s Run to nie maraton, ale powrót do Hamburga na biegową trasę będzie dla mnie bardzo znaczący. Cele są po to, aby je realizować!

demianiowicz 1Aneta Demianowicz (Warszawa): Biegam od trzech lat. Ostatnio przeglądałam wiele stron biegowych (także zagranicznych) i doszłam do wniosku, że w Polsce brakuje takich tylko dla kobiet. Znowu jesteśmy daleko, daleko w tyle. Planuję właśnie uruchomić blog o bieganiu kobiet z poradami, opiniami i wszelkimi przydatnymi informacjami. Jestem przekonana, że przygotowania pod okiem ekspertów i udziału w Reebok Women’s Run w Hamburgu będą doskonałym tematem, który pozwoli "rozkręcić" blog. Chciałabym w ten sposób zachęcić do biegania inne kobiety i może stworzyć jakąś małą społeczność biegaczek, które od czasu do czasu spotykałyby się na wspólnych treningach.

W najbliższym czasie laureatki konkursu otrzymają sprzęt biegowy Reebok oraz spotkają się na pierwszych zajęciach z ekspertami biegowymi marki. O ich postępach będziemy Was regularnie informować. Zdamy również obszerną relację ze startu w Hamburgu, która pojawi się na portalu Bieganie.pl oraz w magazynie Shape.

Paniom życzymy dużo wytrwałości i spektakularnego sukcesu w Hamburgu 🙂

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl