11 stycznia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Rafał Wójcik poleca nakładki antypoślizgowe Artimate JH-230 – Trail


Aura zimowa za oknem nie zachęca do szybkiego i bezpiecznego biegania. Skute lodem chodniki, aleje parkowe i ścieżki leśne mogą narazić dość mocno nasz organizm na przeciążenia i urazy. Aby temu zapobiec sklep RBF Sport proponuje nakładki antypoślizgowe Artimate JH-230 – Trail.

nakladki news

Wysokiej jakości nakładki na buty z wymiennymi metalowymi kolcami na podbiciu oraz na pięcie oraz specjalną gumową tarką chroniącą przed ślizganiem się na kamieniach. Wykonane z gumy nie zmieniającej swoich właściwości do -40˚C. Dedykowane do chodzenia w trudniejszym terenie. Szczególnie polecane są do biegania i nordic-walkingu.

kupwrbfNakładki znalazły wielu zadowolonych użytkowników, wśród których jest również dwukrotny olimpijczyk i wielokrotny mistrz polski w biegach Rafał Wójcik. Po pierwszym treningu w nakładkach Artimate Trail wrażenia Rafała były bardzo pozytywne. Nakładki znakomicie poprawiły przyczepność na lodzie i śliskim śniegu oraz pozwoliły na bezpieczne trenowanie. Opinają ściśle buty i nie powodują jakiegokolwiek dyskomfortu. Nie jest im również straszne twardsze podłoże, na którym nie wykazały oznak wytarcia. 

nakladki rafal