New Balance 1080v12
 
21 sierpnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Poznaj swojego buta podczas Poznań Maraton – premiera ASICS GEL-KAYANO


POZbanner1.jpg

POZNAJ SWOJEGO BUTA!

Wystartuj w 15-tej edycji poznańskiego maratonu i wygraj kultowe ASICS GEL-KAYANO 21
Firma ASICS po raz kolejny wspiera technicznie Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. W trakcie tegorocznej edycji biegu odbędzie się polska premiera najlepiej sprzedającego się buta marki ASICS – GEL-KAYANO 21. Z tej okazji na finiszujących czekać będzie 36 par tego flagowego modelu. Otrzymają je osoby najbardziej wyróżniające się na mecie (ostatnie 50 metrów), czy to strojem, czy swoją postawą (wszelkie akrobacje mile widziane) lub po prostu urokiem osobistym. Buty otrzymają przynajmniej 2 osoby dobiegające w każdym kwadransie biegu (od 2,15 do 6h).

Kayano 21 d4601 Copy

Tegoroczny Poznań Maraton odbędzie się 12 października. Trasa biegu poprowadzi głównymi ulicami Poznania, z linią startu przy ulicy Grunwaldzkiej (przy MTP) i linią mety  na Placu Marka. Termin zgłoszeń upływa 2 października! l Warto zgłosić się już dziś. Do końca sierpnia obowiązuje niższe wpisowe.
Warto wystartować oraz ukończyć dystans maratoński i powalczyć o ASICS GEL-KAYANO 21. W tym roku to już dwudziesta pierwsza odsłona i kolejny jubileusz tego modelu. Przez dwadzieścia lat GEL-KAYANO był udoskonalany, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających.  Naukowcy z Instytutu Sportu ASICS w Japonii po raz kolejny przesunęli granicę inżynierii i technologii w produkcji sprzętu sportowego, by bieganie było jeszcze przyjemniejsze i mniej kontuzyjne. By coraz większa grupa biegaczy mogła cieszyć się z bycia „maratończykami”.

Kayano 21 d4601b Copy

GEL-KAYANO to jedna z ikon biegowego świata. O niezwykłej popularności tego modelu świadczy fakt, że począwszy od 1993 roku ASICS wyprodukował prawie 20 milionów par tego obuwia. ASICS GEL-KAYANO 21 to najlżejszy GEL-KAYANO w historii. Odchudzenie buta możliwe było za sprawą zmienionej struktury podeszwy FLUDRIDE 2.0 (lżejsza i bardziej dynamiczna pianka amortyzująca). Więcej amortyzującego żelu znajduje się w podeszwie środkowej. Cholewka została poszerzona w części śródstopia i pięty, zmieniono mostek TRUSSTIC (jest szerszy i bardziej stabilny, by lepiej kontrolować nadmierną pronację). Skrócona linia GUIDANCELINE umożliwi jeszcze płynniejsze i stabilne przetaczanie stopy. ASICS GEL-KAYANO 21 to idealny partner na długie wybiegania.
ASICS GEL-KAYANO 21 w wersji damskiej i męskiej będzie można zakupić podczas Targów Poznań Sport Fair towarzyszących Maratonowi w Poznaniu. Na dużym stoisku firmy ASICS zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja butów i odzieży. Za pomocą FOOD ID będzie można dobrać obuwie indywidualnie do swojej stopy. Dodatkowo, ekspert firmy ASICS Jerzy Skarżyński (znakomity maratończyk i najbardziej znany polski autor książek o bieganiu), doradzi i podpowie jak najlepiej przebiec maraton.
Kayano 21 m9091 Copy