3 listopada 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Poznaj nową linię butów Asics 33 – Excell i Hyper – premiera już 23 listopada


23 listopada zapraszamy wszystkich do SklepuBiegacza przy ulicy Hanki Czaki w Warszawie. Odbędzie się tam polska premiera nowej linii Asics 33.

Coraz więcej i więcej ludzi szuka nowych doznań w biegu, bardziej naturalnego czucia podłoża, wywołanego trendem do biegania boso lub w butach minimalistycznych. Podczas kiedy jest to trend rosnący, jest on także bardzo młody. Jest wiele opcji jakie daje ale mało wiedzy o tym co jest bezpieczne, skąd wiedzieć, który "naturalny" but jest dla Ciebie właściwy?

Męski Hyper33

Rewolucyjna kolekcja Asics33 sprawia, że wejście w świat naturalnego bieganie staje się łatwe i z niski ryzykiem kontuzji. Wbrew temu co robią inni producenci butów naturalnych, ta linia oferuje stopie podstawowe wsparcie, dając biegaczowi możliwość cieszenia się naturalnym bieganiem, bez względu na jego fizyczną formę.

hype33

Damski Hyper33

Linia 33 jest zbudowana na bazie GIS (Impact Guidance System), naukowo zaprojektowanej koncepcji zbudowanej wokół naturalnego ruchu stopy.

Simon Bartold, sportowy podiatra i konsultant ds badań w Asics wierzy, że :
"Linia 33 jest unikalna, zaprojektowana aby współpracować ze wszystkimi 33 stawami stopy".

Lata badań przyniosły owoc w postaci niezwykłego buta dla wszystkich biegaczy, dającego swobodę ruchu i czucia nawierzchni bez kompromisów na rzecz zmniejszania ochrony czy zwinności buta.

Te buty zostały zaprojektowane, żeby pracować razem z Twoją stopą, wspierając naturalny ruch w każdym momencie zetknięcia z ziemią.

Podstawowy element buta to rewolucyjny element Propulsion Trusstic, który replikuje ruch rozcięgna podeszwowego. Rozcięgno podeszwowe to silna włóknista tkanka, spinająca łuk stopy, która pracuje jak dźwignia umożliwiając Ci ruch do przodu. Propulsion Trusstic, współpracuje z tą tkanką aby zminimalizować ryzyko kontuzji rozcięgna, poprawić twój krok biegowy i sprawić, że bieg będzie bardziej efektywny.

Wg Bartolda linia Asics 33 jest "idealna dla biegacza chcącego dodać coś nowego do swoich codziennych treningów. Została zaprojektowana aby dać niezwykłe odczuwanie nawierzchni i prędkości zgodnie z ideą, w którą od zawsze wierzymy, że but powinien pracować ze stopą, nie wbrew niej. "

***

Wśród wszystkich obecnych rozlosujemy jeden męski i jeden damski model z linii Asics33.
Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane przybyciem proszone są o mail na adres: asics33@bieganie.pl z podaniem Imienia i Nazwiska.

Będziemy mieli także niespodziankę dla internautów, więcej informacji wkrótce.

Możliwość komentowania została wyłączona.