17 listopada 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Nagroda na Kobe Marathon 2015 wręczona [wywiad]


Ukończyć pierwszy maraton – to cel każdego biegacza, powoli zaczynającego łapać „biegowego bakcyla”. Do startu w Kobe Marathon w Japonii wzdycha z kolei niejeden doświadczony maratończyk. Dzięki ASICS i Intersport Małgorzata Borawska już w przyszłym roku będzie mogła zrealizować te oba biegowe marzenia.

Małgorzata Borawska została laureatką konkursu ASICS i Intersport. Więcej o samym konkursie można przeczytać [TUTAJ]

29 listopada w sklepie Intersport we Wrocławiu pani Małgorzata odebrała z rąk Daniela Bogackiego, ASICS Marketing Coordinator, nagrodę – wyjazd do Japonii na Kobe Marathon w 2015 roku. Poniżej krótki wywiad, jaki przeprowadził Daniel Bogacki ze zwyciężczynią konkursu.

02

Daniel Bogacki: Jak Pani zareagowała na wygraną w konkursie? Czy była już kiedyś Pani w Japonii?

Małgorzata Borawska: Po pierwsze byłam bardzo zdziwiona. Naprawdę w to nie wierzyłam. I do tej pory nie wiem, jak można tak trafić (Pani Małgorzata była najbliżej wytypowania wyniku tegorocznego zwycięzcy Poznań Maraton – przyp. red.). W Japonii nigdy jeszcze nie byłam. Gdzieś tam zawsze mi się to marzyło, ale nigdy nie myślałam, uda mi się to zrealizować. Tym bardziej byłam bardzo zaskoczona, że tam jadę.

01

Jak długo Pani biega i z jaką intensywnością?

Biegam od kilku lat. Kiedyś biegałam częściej, teraz troszeczkę mniej. Staram się biegać trzy razy w tygodniu po około 10 kilometrów.

W Japonii będzie miała Pani do wyboru: strefę VIP albo maraton. Co Pani wybierze?

Nie ukrywam, że chciałabym przebiec maraton. No ale nie wiem, czy mi się to uda. Przy dwójce dzieci ciężko czasami znaleźć czas na przygotowania. (…)

Treść pełnego artykułu:
http://www.asics.pl/running/knowledge/nagroda-na-kobe-maraton-2015-wrczona-wywiad/

Możliwość komentowania została wyłączona.