17 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Muscle Support – Nowa technologia kompresji


large

Nieustannie dążymy do udoskonalenia naszych produktów, po to, by pomóc Ci stać się lepszym biegaczem. Wiemy, że regularne, cotygodniowe bieganie może być źródłem obciążeń dla Twojego ciała, zwłaszcza nóg, kręgosłupa i pleców. Praca nad wzmocnieniem tych obszarów jest kluczowa dla poprawy wydajności organizmu każdego biegacza.

Dodatkowo, warto sięgnąć po odpowiednio zaprojektowaną odzież, która, dzięki trafnemu zastosowaniu nowych technologii, pozwoli Twoim mięśniom na dłuższą i bardziej efektywną pracę.
Idealnych rozwiązań w tym zakresie dostarcza nasza nowa technologia kompresji – Muscle Support.
 
Ta stworzona w badawczym Instytucie Sportu w Japonii technologia opiera się na systemie wbudowanych w odzież paneli kompresji. Ich zadaniem jest wspieranie mięśni nóg, kręgosłupa i pleców, a także pomoc w utrzymaniu odpowiedniej postawy podczas biegu. 
 
Działanie technologii Muscle Support pokazuje poniższe video: 
 
 
Stworzone przy użyciu technologii Muscle Support legginsy dostarczają wsparcia kolanom, udom i kręgosłupowi. Koszulki pomagają w utrzymaniu poprawnej pozycji górnych partii ciała. Skarpetki i opaski na łydki wspierają kostki i mięśnie dolnych partii nóg.
 
Gama nowych produktów Muscle Support da Ci pewność, że pobiegniesz nie tylko szybciej, ale i dalej.