22 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Kobiecym krokiem do HAMBURGA


hamburg 5401

Reebok Women’s Run w Hamburgu – konkurs!!!

Sprzęt biegowy marki  Reebok, trening pod okiem ekspertów biegowych oraz wyjazd na Reebok Women’s Run w Hamburgu – to wszystko można wygrać w naszym konkursie "Kobiecym krokiem do Hamburga". Nagrodzimy aż 4 laureatki!

Bieg w Hamburgu (9 lipca 2011) to impreza otwierająca cykl dużych imprez biegowych dla kobiet – Reebok Women’s Run. Możesz tam pojechać i to za darmo – zapewniamy transport, nocleg, wyżywienie i pokrycie opłat startowych.

Co więcej, otrzymasz od nas najnowszy sprzęt do biegania marki Reebok oraz 2-miesięczną opiekę jednego z ekspertów biegowych Reebok: Pawła Czapiewskiego, Ani Jakubczak, Anieli Nikiel lub Zbyszka Nadolskiego. Ich sylwetki znajdziesz po prawej stronie, obok tego artykułu 🙂

Co musisz zrobić? Wystarczy, że do 15 kwietnia wyślesz na adres konkurs.reebok@sportevolution.pl swoje zdjęcie wraz z odpowiedzią:

"Dlaczego to właśnie Ty powinnaś być jedną z czterech laureatek konkursu i wziąć udział w inauguracji Reebok Women’s Run w Hamburgu (9 lipca 2011). "

Konkurs przeznaczony jest dla biegaczek o dowolnym poziomie zaawansowania. To Ty postawisz sobie cel na start w Hamburgu, a w jego osiągnięciu pomoże Ci Twój ekspert biegowy Reebok.

Podsumowując, do wygrania jest sprzęt Reebok, treningi pod okiem wybitnych specjalistów oraz wycieczka do Hamburga na Reebok Women’s Run. Do stracenia nie masz nic! Nie czekaj więc ani chwili dłużej i ślij swoje zgłoszenie na konkurs.reebok@sportevolution.pl. Laureatki wyłonimy 18 kwietnia.

Partnerem konkursu jest portal Bieganie.pl oraz magazyn Shape, w którym pojawi się relacja ze startu w Hamburgu 🙂

hamburg wide