9 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju


Krynica-Zdrój to nie tylko Forum Ekonomiczne, to także weekend biegowy w czasie którego każdy biegacz zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie interesujący dla siebie dystans !

Bieg Kibica, ultramaraton na 100 km., Bieg Akademicki czy targi Sprzętu Sportowego Sport & Fun to tylko niektóre atrakcje, które czekają na pasjonatów biegania w najbliższy weekend w Krynicy-Zdroju. Ilość dystansów, na których można wystartować jest tak samo imponująca jak pula nagród, która wynosi 350 000 zł! W sobotni wieczór odbędzie się koncert zespołu Golec uOrkiestra, który po pasta party pomoże pozytywnie nastroić sie przed niedzielnymi startami.

 Auto450

W czasie tego wyjątkowego wydarzenia nie zabraknie adidas Running Spot! Mobilny sklep adidas aRS zaprasza wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.

Na podstawie analizy wyników badania, eksperci adidas pomogą dobrać optymalne dla biegacza obuwie biegowe.
 
W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response oraz adidas adiSTAR.

Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS dostępny jest do pobrania na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Możliwość komentowania została wyłączona.