3 października 2010 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Core Running ASICS


kurtka asics 1Nowy punkt skupienia Core Running ASICS
Tej jesieni i zimy ASICS uaktualnia linię Top Impact i wprowadza zupełną nowość do asortymentu Core Running. Dodanie kolekcji Nimbus umożliwia firmie ASICS przedstawienie dobrze opracowanej oferty produktów wysokiej wydajności odpowiednich dla biegaczy na każdym poziomie, w każdych warunkach.

Nimbus: Odzież równie wydajna jak obuwie
W skład kolekcji, zainspirowanej słynnym obuwiem ASICS GEL-Nimbus, wchodzi lekka kurtka, wydajne leginsy do biegania oraz top z długim rękawem zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Dzięki wodoodpornej, niezwykle elastycznej tkaninie biegacz czuje się sucho i wygodnie bez względu na pogodę. Odblaskowe zamki błyskawiczne, wstawki i metaliczne logo ASICS zapewniają pełną widoczność i zwiększają bezpieczeństwo po zmroku, a cieniowanie przyciąga wzrok i stanowi funkcjonalne wykończenie całości.

Dopasowana kurtka posiada takie zalety, jak zwiększające oddychalność wstawki wentylacyjne umieszczone w górnej części pleców, zabezpieczenie policzków oraz miękka wyściółka kołnierza dla większej wygody i mniejszego tarcia. Lekki top do biegania ma dopasowany krój, a tkanina ASICS Thermocool zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i posiada właściwości termoregulacyjne.

spodnie asics 1Leginsy do biegania zapewniają optymalną wydajność i kontrolę dzięki lekkiemu uciskowi mięśni, doskonałej odporności na odkształcanie oraz dopracowanemu krojowi. Szybkoschnący materiał oraz siatkowe wstawki za kolanami utrzymują nogi w świeżości i suchości od początku do końca.

www.asics.com

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl