16 października 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Biegowy LIFESTYLE od ASICS [konkurs]


Zwycięzcą konkursu został Rafał Halicki, który poprawnie odpowiedział na trzy pierwsze pytania i wytypował dystans 1202 km.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez e-mail.

* * *

W ostatnich tygodniach prezentowaliśmy cykl prezentacji z biegowych linii ASICS. Tym razem sfera którą dziś nazywamy LIFESTYLE ale kiedyś były to buty biegowe. W tych modelach biegali niegdyś czołowi zawodnicy na świecie.

Aż trudno sobie wyobrazić, że pokazany na zdjęciu poniżej model ASICS GEL Lyte 3 z dzielonym językiem był jednym z popularniejszych butów biegowych.

gellyte3

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego filmu, a dla naszych widzów i czytelników mamy oczywiście konkurs – do wygrania właśnie ASICS GEL LYTE 3.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Bieganie.pl
2. W ramach konkursu należy udzielić odpowiedzi na cztery pytania: trzy zadane na filmie, oraz jedno bezpośrednio w formularzu, oraz podać swoje dane osobowe.
3. Jedna osoba może odpowiedzieć tylko raz, jeśli odpowie więcej niż raz, to pod uwagę brana jest druga odpowiedź (w domyśle przyjmujemy, że jest po prostu lepsza).
4. Odpowiedzi należy zgłaszać poprzez konkursowy formularz, formularz czynny będzie od godziny 20:00 16 października do 20:00 17 października.
5. Autor najlepszych odpowiedzi otrzyma buty ASICS GEL LYTE 3 (o wartości brutto mniejszej niż 760 zł).
6. Jeśli więcej niż jedna osoba będzie równie blisko, o zwycięstwie zadecyduje czas nadesłania odpowiedzi, na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".
7. Jeśli w ciągu 12 godzin od wysłania informacji mailem do zwycięzcy nie odpowie na maila, zwycięzcą zostaje kolejna w kolejności osoba.

Możliwość komentowania została wyłączona.