9 listopada 2011 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Bieg Niepodległości – Gdynia 2011


Święto 11 listopada biegacze z Gdyni uczczą startem w Jesiennym Biegu  Niepodległości. Bieg główny na dystansie 10 km rozpocznie się w Marinie Gdynia punktualnie o godzinie 15.00. Do startu zapisało się już ponad 2100 zawodników!
 

BiegNiepodleglosci

11 listopada w Gdyni to nie tylko narodowe święto Niepodległosći, ale także wielkie święto biegania. W tym dniu, poza główym biegiem, odbędą się także biegi młodzieżowe, finał Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych oraz Nordic Walking. 

Dla każdego biegacza, który pokona 10 – kilometrową trasę, organizator przygotował pamiątkowy, specjalnie odlewany na tę okazję medal, który jest jednocześnie ostatnim elementem oryginalnej układanki: trzy medale – z Jesiennego Biegu Niepodległości, Biegu Europejskiego i Biegu Świętojańskiego ułożone obok siebie tworzą napis „GRAND PRIX GDYNI W BIEGACH ULICZNYCH 2011”.
 

BiegNiepodleglosci350
fot. www. gosirgdynia.pl

W czasie tego wyjątkowego biegu w Gdyni nie zabraknie adidas Running Spot! Mobilny sklep adidas aRS zaprasza wszystkich pasjonatów sportu na bezpłatne profesjonale badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®.
Na podstawie analizy wyników badania, eksperci adidas pomogą dobrać optymalne dla biegacza obuwie biegowe.
 

Adidas Lodz maraton

W aRS w specjalnych promocyjnych cenach dostępne będą produkty z najnowszej kolekcji adidas Supernova, adidas adiZero, adidas Response oraz adidas adiSTAR.
Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl, gdzie można zamówić sprzęt sportowy marki adidas.

Więcej informacji o aRS oraz specjalny kupon upoważniający do 10% rabatu na produkty z oferty aRS dostępny jest do pobrania na www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Możliwość komentowania została wyłączona.