11 października 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS zaprasza na 13. Poznań Maraton i targi Poznań Sport Fair


Już w najbliższą niedzielę, 14 października odbędzie się jeden z największych biegów na dystansie 42,195 km w Polsce – 13. Poznań Maraton. Firma ASICS, sponsor tego wydarzenia, serdecznie zaprasza do odwiedzin swojego stoiska w ramach startujących 12 października targów Poznań Sport Fair. Wśród atrakcji czekających na maratończyków w Poznaniu jest m.in. losowanie ufundowanego przez ASICS wyjazdu na Tokyo Marathon 2013!
13. Poznań Maraton to kolejna odsłona jednego z największych biegów na dystansie 42,195km w Polsce. W tym roku impreza również cieszy się dużym zainteresowaniem biegaczy. Świadczy o tym prawie 5714 osób, których nazwiska znajdują się na liście startowej tego maratonu. W stawce faworytów biegu jest reprezentujący firmę ASICS, Adam Draczyński, który zapowiada walkę o dobry wynik w Poznaniu. 

W tym roku bazą 13. Poznań Maratonu będą Międzynarodowe Targi Poznańskie /pawilon 15/, na terenie których w dniach 12-14 października zostaną zorganizowane po raz pierwszy targi Poznań Sport Fair. Zwiedzając targi  będzie można zobaczyć m.in. najnowszy sprzęt i akcesoria do biegania firmy ASICS. Na naszym stoisku każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas, znajdzie interesującą dla siebie ofertę. W odpowiednim doborze butów biegowych pomogą specjaliści ASICS, prowadzący podczas dni targowych akcję bezpłatnych badań stóp FOOT ID

W ostatni dzień Poznań Sport Fair – 14 października – odbędzie się 13. Poznań Maraton. Wszyscy uczestnicy targów będą mieli okazję do czynnego kibicowania biegaczom, ponieważ zarówno start jak i meta będą zlokalizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tereny targowe zmienią się w arenę, na której kibice będą dopingować na finiszu zawodników, którzy przebiegną historyczny dystans 42,195 km.

Maratończycy, którzy ukończą 13. Poznań Maraton staną przed szansą wyjazdu do Tokio na przyszłoroczny Tokyo Marathon! Sponsor tej nagrody, firma ASICS pokryje koszt podróży w obie strony, nocleg oraz koszt opłaty startowej.  Ponadto ASICS dostarczy sprzęt (buty, tekstylia i akcesoria), w których zwycięzcy konkursu wystąpią w Tokio.  

Losowanie tej nagrody odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:25.

Możliwość komentowania została wyłączona.