2 grudnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Aplikacja mobilna na iOS dla użytkowników zegarków sportowych TomTom


TomTom zaprezentował dziś swoją aplikację mobilną TomTom MySports na iOS, która oferuje biegaczom, rowerzystom i pływakom jeszcze bardziej elastyczny sposób zarządzania wynikami. Użytkownicy zegarków TomTom Sports będą mogli łatwo publikować kluczowe informacje w sieci i uzyskiwać do nich dostęp bez łączenia się z komputerem.

TomTom_MYSPORTS_APP_SYNC_KM.jpgAplikacja mobilna TomTom MySports na iOS będzie przekazana Apple już niedługo i zaoferuje użytkownikom bezpośredni dostęp do intuicyjnych funkcji serwisu TomTom MySports, w każdym miejscu i o dowolnej porze. 

Aplikacja mobilna TomTom MySports na iOS wykorzystuje technologię Bluetooth® Smart do bezprzewodowego łączenia się ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner i TomTom Multi-Sport. To umożliwia:

– szybsze rozpoczęcie biegu i automatyczne pobieranie najnowszych danych satelitarnych QuickGPSFix do zegarków TomTom Runner i TomTom Multi-Sport;

– automatyczne wysyłanie informacji o ćwiczeniach i uzyskanie dostępu do historii treningów.

Teraz nie potrzeba komputera, aby uzyskać dostęp do wyników ćwiczeń przechowywanych w zegarkach sportowych – powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający działu konsumenckiego i założycielka firmy TomTom. – W ten sposób naszym klientom jest jeszcze łatwiej utrzymać motywację i pracować nad osiągnięciem celów.

Zegarki TomTom Runner i TomTom Multi-Sport oferują bardzo duże wyświetlacze, pełnoekranowe graficzne narzędzia treningowe oraz – po raz pierwszy w branży – sterowanie za pomocą jednego przycisku. Ułatwiają dostęp do informacji, które są potrzebne do zachowania motywacji i osiągania celów. 

Więcej informacji o sportowych zegarkach GPS TomTom można znaleźć pod adresem www.tomtom.com/sports 

Możliwość komentowania została wyłączona.