7 czerwca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

16. PKO Poznań Maraton – nie może Cię tam zabraknąć!


Biegaczu, 11 października spotkajmy się na linii startu 16. PKO Poznań Maraton – jednej z największych imprez biegowych w Polsce. ASICS po raz kolejny został głównym partnerem technicznym tego wydarzenia.

Dla Organizatorów 16. PKO Poznań Maraton, jak i japońskiej marki ASICS bardzo ważna jest idea nieustannego rozwoju. Wierzymy, że organizowana przez nas impreza będzie w tym roku jeszcze lepsza – mówi Sebastian Sumisławski, ASICS Country Manager. Tysiące biegaczy z całego świata na mecie maratonu są tego dowodem – dodaje. 

Co nowego w tym roku?

Rosnąca ranga maratonu w Poznaniu pozwoliła zaliczyć go do grona najważniejszych imprez biegowych sponsorowanych przez ASICS. Dzięki temu zaprezentujemy Wam unikalne i niedostępne jeszcze na rynku polskim produkty z oferty eksperckiej. Zorganizujemy happening dla fanów naszej marki, w tym: trening fitnessowy, pokaz mody najnowszej kolekcji SS2016 oraz bogatej oferty Lite-Show. Na biegaczy czekać będą nasi ambasadorzy oraz członkowie elitarnej grupy biegowej – ASICS Frontrunner Polska. Wybrańcy dostaną również szansę dołączenia do Frontrunnerów. 

Maratończycy będą mogli skorzystać z Pace Your Race – indywidualnie wygenerowanego przez program planu taktycznego na bieg. Specjalna mapka oraz opaska na rękę pomogą w utrzymaniu odpowiedniego tempa i realizacji założonego celu. Możliwe też będzie przetestowanie najnowszego ASICS GEL-Cumulus 17. W pięciu największych miastach Polski –  w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku – organizowane będą treningi przygotowujące do 16. PKO Poznań Maraton. Całość dopełni specjalnie stworzony na to wydarzenie motyw graficzny nawiązujący do największych imprez biegowych na świecie.

To zaszczyt mieć u swego boku tak znakomitego sponsora jak ASICS. Z przyjemnością będziemy organizować zaplanowany przez markę happening, bo jest co pokazywać i co chwalić. Kolekcja Lite-Show jest tak bogata i ciekawa, że sam nie mogę się doczekać jej prezentacji. Dzięki ASICS na Expo Sport Fair będzie kolorowo i ekscytująco – zatem warto zaplanować sobie trochę więcej czasu na postój przy stoisku tej marki i wypróbować np. najnowszy ASICS GEL-Cumulus 17 – mówi Dyrektor 16. PKO Poznań Maraton, Łukasz Miadziołko.  

Przyjdź, testuj i baw się z ASICS
Każdy z Was będzie miał możliwość przetestowania m.in. nowego ASICS GEL-Cumulus 17 oraz wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym na tę okazję happeningu. Nudzić się z nami z pewnością nie będziecie – zorganizujemy dla Was profesjonalny trening fitnessowy, który poprowadzi doświadczony trener oraz pokaz mody produktów z kolekcji SS2016. Pokażemy Wam, dlaczego kolekcja Lite-Show jest tak wyjątkowa.
 
Pace Your Race

Powiedz nam, jaki czas będziesz chciał osiągnąć w maratonie, a my przygotujemy dla Ciebie Twój spersonalizowany plan taktyczny na bieg. Dostaniesz od nas opaskę i mapę biegu, które pomogą Ci osiągnąć upragniony cel, który sobie wyznaczysz na maratonie.
 
Stań się jednym z ASICS Frontrunner Polska

Chciałbyś dołączyć do elitarnej grupy ASICS Frontrunner Polska? Na 16. PKO Poznań Maraton będziesz miał do tego okazję. Odwiedź nasze stoisko na Expo Sport Fair, weź udział w konkursie i zostań jednym z nas.

ASICS Frontrunner Polska
Fot.: ASICS Frontrunner Polska

Ambasadorzy ASICS dostępni również dla Ciebie

Ambasadorzy naszej marki czekać będą na Ciebie na naszym stoisku. Odwiedź nas i skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia. Ci z chęcią odpowiedzą na każde z Twoich biegowych pytań. 

Nowy ASICS GEL-Kayano 22

W Poznaniu po raz pierwszy zostanie zaprezentowany kultowy ASICS GEL-Kayano w nowej odsłonie. Bezszwowa cholewka, przesunięty Guidance Line czy zoptymalizowane umiejscowienie GEL-u – to tylko niektóre ze zmian, które zaszły w bucie. Przekonaj się o tym i wypróbuj nowy ASICS GEL-Kayano 22.

ASICS GEL Kayano 22 PROJEKT
Fot.: Jaki będzie nowy ASICS GEL-Kayano 22?

ASICS Foot ID – dowiedz się więcej od specjalistów!

W strefie ASICS będziesz mógł porozmawiać z naszym ekspertem. Ten, przy pomocy badania Foot ID, scharakteryzuję Twoje stopy i doradzi, który model z oferty ASICS będzie dla Ciebie najlepszy.
Zgarnij nagrodę od ASICS!

Na naszych wspaniałych maratończyków za linią mety będą również czekały nagrody od ASICS. Wielu spośród Was otrzyma od nas cenne nagrody-niespodzianki. Łączna pula nagród to blisko 40 tysięcy złotych!

Trenuj z ASICS do maratonu

Uczestnicząc w organizowanych przez nas treningach będziesz miał możliwość odpowiednio przygotować się do przebiegnięcia maratonu. Pomogą Ci w tym doświadczeni trenerzy.  Liczymy na Ciebie w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku!

Biegacz z panoramą Poznania w tle

To motyw nawiązujący do projektów graficznych, które pojawiły się na największych maratonach świata: m.in. w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie czy Tokio. Jest potwierdzeniem, że 16. PKO Poznań Maraton dołączył do grona tych wyjątkowych imprez biegowych.  

Wyjątkowa kolekcja Lite-Show
W czasie targów Expo każdy z Was będzie miał okazję zobaczyć ekskluzywne produkty z kolekcji Lite-Show. Dzięki nim bieganie nocą staje się bezpieczniejsze. Zaprezentowana będzie również renomowana odzież i obuwie z szerokiej oferty marki.

Fot. ASICS Lite-Show

Jako marka jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli zaopatrzyć w sprzęt Organizatorów tego ogromnego przedsięwzięcia. 

Czy i Wy nie możecie się już doczekać 16. PKO Poznań Maraton? Do zobaczenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.