3 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zbliża się najweselszy bieg w Polsce


bieg zooJuż 16 kwietnia 2011 roku w Warszawie odbędzie się III Bieg Dookoła ZOO – najweselszy i najbardziej oczekiwany bieg w Polsce. Właśnie ruszyła nowa odsłona strony internetowej imprezy.

Na odświeżonej witrynie www.biegzoo.pl znajdują się bieżące informacje, regulaminy, trasy biegów i program imprezy. 15 marca uruchomione zostaną natomiast zapisy online do startu w biegu. Trzeba będzie się śpieszyć – w zeszłym roku 1000 pakietów startowych rozeszło się w ciągu… 4,5 godziny! To absolutny rekord Polski.

W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Najweselszy bieg w Polsce”.

– Chcemy, aby Bieg Dookoła ZOO był dla uczestników i kibiców przede wszystkim świetną zabawą – mówi Dariusz Pawelec z agencji Sport Evolution, organizator zawodów. – Bieganie to nie tylko walka z czasem i przeciwnikami. Mam nadzieję, że Bieg Dookoła ZOO po raz kolejny pokaże, że biegać można także dla zabawy – dodaje.

Każdy uczestnik biegu głównego na dystansie 10 km otrzyma unikalną koszulkę technologiczną marki Reebok. Na wszystkich czekają też napoje Isostar i wyjątkowe medale. Jak co roku, odbędą się również krótkie biegi dla najmłodszych.

– Niezwykle ważny jest także charytatywny aspekt Biegu Dookoła ZOO. 10 000 złotych z ogólnego przychodu z imprezy zostanie przekazane Fundacji Panda, wspierającej rozwój warszawskiego zoo – przypomina Dariusz Pawelec.

Organizatorzy przygotowali ponadto niespodziankę dla miłośników fotografii. Do wygrania atrakcyjne kursy fotograficzne w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Więcej informacji na www.biegzoo.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.