NB 1080v12
 
10 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapraszamy na ostatni sprawdzian przed Półmaratonem Warszawskim


19 marca, w sobotę, na osiem dni przed Półmaratonem Warszawskim organizujemy ostatni Test waszej formy. Sprawdzian przeprowadzimy na Stadionie RKS SKRA.

test formy 5403

19 marca do startu pozostanie już tylko tydzień, praktycznie cały trening już za wami. Zakładając, że dobrze się przygotowywaliście, bieg na krótszym dystansie może być bardzo pomocny w szacowaniu tempa jakim powinniście przebiec półmaraton. W zależności od waszych preferencji – proponujemy sprawdzian na jednym z dwóch dystansów – 5 i 10 tys m. W ramach jednego biegu ze startu wspólnego wystartują zarówno Ci biegnący na 5 jak i na 10 tys m.

Nie będziemy mierzyli wam czasu, musicie zmierzyć go sobie sami, czyli musicie mieć własny zegarek. Będziemy jednak pomagali wam, odmierzając liczbę okrążeń jakie pozostały wam do mety. Na koniec – po podaniu waszych czasów każdy otrzyma mailem jego indywidualny raport opisujący jak teoretycznie powinna wyglądać jego półmaratońska strategia aby ukończył bieg w najlepszym czasie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (stadion to jednak stosunkowo nieduża przestrzeń) prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na maila chęci uczestnictwa w teście, w temacie prosimy wpisać PÓŁMARATON. (adres: trening@bieganie.pl ). Gdyby okazało się, że zainteresowana jest duża grupa – możliwe, że zrobimy dwa niezależne biegi.

UWAGA!! PROSIMY NIE OCZEKIWAĆ POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA. Wszystkie osoby, które przyślą do nas maila – mogą się czuć zaproszone, te zgłoszenia mają posłużyć nam do odpowiedniego przygotowania się.

Zapraszamy 19 marca na Stadion RKS SKRA przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie, godzina 9:30.

Ważne informacje:
– każdy musi mieć własny zegarek (umiejętność kontroli międzyczasów przyda się wam także na półmaratonie)
– test jest bezpłatny
– PYTANIA? Zadawajcie na forum lub na Facebooku

stadion skra
Stadion RKS SKRA


Pokaż Wejście na stadion RKS SKRA na większej mapie

Redakcja Bieganie.pl