22 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wytypuj czas najszybszego polskiego maratończyka, który pobiegnie w niedzielę – KONKURS


Mamy wyniki konkursu i typowania. Najlepiej szacował Pan Mariusz Kikowski, oszacował, że wygra Artur Kozłowski z czasem: 2:11:58, więc pomylił się tylko o 2 sekundy. On otrzymuje nagrodę: NewBalance FreshFoam BORA. Poniżej podsumowanie typowania.

Nasi czytelnicy oddawali w sobotę (i piątkowy wieczór) głosy na tych maratończyków, którzy osiągną wg nich najlepszy wynik w niedzielnych maratonach w Warszawie i Londynie.

Zawodnik Liczba głosów Średni wynik
Błażej Brzeziński 8 02:15:54
Marcin Chabowski 114 02:10:32
Emil Dobrowolski 16 02:13:20
Arkadiusz Gardzielewski 14 02:13:00
Artur Kozłowski 15 02:09:54
Jakub Nowak 8 02:12:08
Yared Shegumo 161 02:11:04
Henryk Szost 448 02:10:07

Trzeba przyznać, że nasi czytelnicy należą do bardzo dobrze wyrobionych, bo kolejność pierwszej dwójki oszacowali znakomicie.

***


Już w ten weekend startuje ORLEN Warsaw Marathon – jedna z najlepszych polskich imprez biegowych. Zawody zapowiadają się wyjątkowo głównie ze względu na odbywające się w ich ramach Mistrzostwa Polski w maratonie mężczyzn, które prawdopodobnie wyłonią skład na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs na typowanie czasu najlepszego Polaka.

Co powiedział wróż Maciej?

Zanim przejdziemy do konkursu chcielibyśmy zachęcić was jednak do zapoznania się z materiałem, który nagraliśmy podczas konferencji prasowej poprzedzającej zawody. Dowiecie się z niego m.in. tego:
– co powiedział Wróż Maciej a co Wice Prezes ORLEN SA Mirosław Kochalski na temat tego, czy czy ORLEN Warsaw Marathon 2017 się odbędzie
– dlaczego Henryk Szost zrezygnował z klasycznej diety przedmaratońskiej polegającej na zmiejszeniu podaży węglowodanów w pierwszych dniach maratońskiego tygodnia
– jakie tempo jest dla Henryka komfortowe na rozbieganiach i co zatem myśli o swoim starcie w WingsForLife WorldRun
– na kogo stawia w Mistrzostwach Polski w długodystansowym biegu górskim, które 23 kwietnia odbywają się w Szczawnicy

 

Konkurs – wytypuj czas najszybszego Polaka!

Z okazji ORLEN Warsaw Marathon i odbywającego się w tym samym dniu Maratonu Londyńskiego mamy dla naszych czytelników i subskrybentów newslettera Bieganie.pl konkurs, w którym wygrać można buty biegowe New Balance Fresf Foam BORA (na zdjęciu poniżej). Konkurs polega na wytypowaniu czasu najlepszego Polaka, który w niedzielę wystartuje w biegu maratońskim.

nb_konkurs.jpg

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do niedzieli 24 kwietnia, do godziny 08:00. Każdy z czytelników może oddać jeden typ. Typujemy czas brutto. W przypadku gdy kilka osób wytypuje identyczny czas decydująca będzie kolejność oddawania typów.

Dodatkowo pytamy was o to, który zawodnik okaże się wg was w niedzielę najszybszy. Odpowiedź na to pytanie nie będzie jednak brana pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy.

Możliwość komentowania została wyłączona.