24 lutego 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wygraj romantyczny weekend w Paryżu!


festiwal 82Najcenniejszymi nagrodami Wiosennej Promocji Festiwalu Biegowego jest  5 dwuosobowych wycieczek  do Paryża.  Codziennie od 1 marca do 1 kwietnia losujemy atrakcyjne nagrody, w tym także  luksusowe pobyty w hotelach w Krynicy-Zdrój, zwrot kosztów przyjazdu na Festiwal, buty do biegania i sprzęt sportowy. 

Nagrody będziemy losować w dni powszednie:  w poniedziałki losujemy – vouchery wartości 350 zł na buty do biegania, we wtorki – zwrot kosztów podróży na Festiwal, we środy luksusowe pobyty w hotelach lub pensjonatach w Krynicy-Zdrój, we czwartki – zestawy sprzętu sportowego, a w piątki – wycieczki do Paryża. 

Informacje o zwycięzcach będziemy zamieszczać codziennie o godz. 15.00. W promocji może uczestniczyć każdy kto zarejestruje swój udział w Festiwalu Biegowym!  Każda osoba zgłoszona może wygrać tylko jedną nagrodę. Osoby, które w dotychczasowych promocjach  wygrały nagrody nie uczestniczą w kolejnych losowaniach.  Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie przynajmniej jednego  z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety Ekiden, Biegu 7 Dolin, Biegu Życiowa Dycha, Biegu na Jaworzynę, Biegu na Górę Parkową.

Nagroda „Romantyczny weekend w Paryżu”  obejmuje przelot w obie strony oraz zakwaterowanie w hotelu w stolicy Francji w dniach od  30 września – 2 października 2011.  Losowanie odbędzie się   w każdy piątek marca (4, 11, 18, 25 marca) oraz w piątek 1 kwietnia.

W promocji losujemy także  5 weekendowych dwuosobowych pobytów w jednym z  luksusowych hotel lub pensjonatów w Krynicy-Zdrój. Nagroda obejmuje dwa noclegi z pełnym wyżywieniem w podczas jednego z weekendów w terminie od 16 września do 20 grudnia 2011 roku. Dokładny termin pobytu wybiera zwycięzca nagrody.

Co tydzień w każdy marcowy  wtorek będziemy losować dwie osoby, którym zwrócimy  koszty dojazdu na festiwal biegowy dla dwóch osób.  Zwrot nastąpi po okazaniu  biletów publicznej komunikacji samochodowej lub kolejowej.

W kolejne marcowe poniedziałki rozlosujemy razem  8 voucherów na buty do biegania, każdy o wartości 350 zł. Buty będą do odebrania w sklepiebiegacza.pl, który jest partnerem Festiwalu Biegowego.  W czwartki będziemy losować zestawy sprzętu turystycznego, w tym plecaki firmy Jansport.  Partnerem głównym festiwalu Biegowego jest firma Tauron, a partnerem maratonu jest firma Koral. Po więcej szczegółów nt promocji zapraszamy na stronę: www.festiwalbiegowy.pl.