11 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wygraj nowego Mercedesa CLA podczas ORLEN Warsaw Marathon!


Na uczestników Narodowego Święta Biegania czekają nie tylko sportowe emocje. Każdy, kto 21 kwietnia pobiegnie na dystansie 42,195 km lub 10 km, może wziąć udział w specjalnym konkursie ORLEN Warsaw Marathon. Wystarczy odpowiedzieć na serię pytań w internetowym quizie, by otrzymać jedną z licznych nagród. Główny zwycięzca konkursu odjedzie z linii mety nowym modelem Mercedesa CLA!

konkurs mercedes

W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon, którzy otrzymali numer startowy w rywalizacji na dystansie 42,195 km lub 10 km.  Konkurs jest trzyetapowy. W pierwszym etapie należy odpowiedzieć na serię pytań w specjalnej aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl. Drugi etap to udział w biegu na dystansie maratonu lub 10 km i ukończenie go. Ostatni, trzeci etap odbędzie się na scenie w pobliżu mety biegów, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy po pierwszym etapie, którzy zostali na mecie prawidłowo sklasyfikowani (osiągnięty czas i miejsce nie będzie brane pod uwagę, liczy się tylko udział). Aplikacja konkursowa wraz ze szczegółowym regulaminem będzie aktywna od 15 do 20 kwietnia. 

konkurs zegarki

Łączna wartość nagród rzeczowych w konkursie to ponad 150 tys. zł! Głównym trofeum jest nowy model Mercedesa CLA. Prestiżowe auto, wprowadzone w tym roku do masowej sprzedaży, nie ma na rynku rywala ani poprzednika. To sportowa limuzyna, która pozwala jeździć komfortowo i z rozmachem. Oprócz luksusowego samochodu, wygrać można także wiele atrakcyjnych nagród, przekazanych przez oficjalnych partnerów ORLEN Warsaw Marathon. Zwycięzcy konkursu otrzymają supernowoczesne zegarki TIMEX Ironman Sleek 250-Lap. Nie zabraknie profesjonalnego sprzętu sportowego od firmy ASICS – na triumfatorów czekają buty, kurtki, t-shirty i plecaki. Miłośników podróżowania z pewnością zachęcą trzy podwójne vouchery na dowolne połączenia z letniej siatki EUROLOTU. Dbających o zdrowie ucieszy karnet Carolina Medical Training System na 10 darmowych wizyt i kompleksowe badania oraz zaawansowana wersja pakietu dla biegaczy. Do zwycięzców trafi również 40 pakietów energetycznych PowerGym Energy Daily Pack.

konkurs buty

Aby spróbować szansy w konkursie, należy zalogować się na swój indywidualny profil biegacza na stronie www.orlenmarathon.pl i uruchomić specjalną aplikację. Quiz można wypełnić tylko raz, dlatego warto zadbać przedtem o stabilne połączenie internetowe. Na zawodników czekać będzie 10 pytań, każde z 4 odpowiedziami do wyboru. Ponadto przy każdym pytaniu liczony będzie czas poprawnej odpowiedzi, mierzony z dokładnością tysięcznych sekundy. Po zakończeniu quizu każdy uczestnik otrzyma informację z liczbą zdobytych punktów i osiągniętym czasem. Na podstawie tych wyników wyłonimy zwycięzców, którzy awansują do kolejnego etapu. Pełny regulamin konkursu będzie dostępny na oficjalnej stronie imprezy www.orlenmarathon.pl.
Biegnij po zwycięstwo i odjedź z podium nowym Mercedesem CLA!