20 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Wygraj buty adidas ultra boost


Nie moglibyśmy odpuścić takiej imprezy! ORLEN Warsaw Marathon ma być prawdziwym narodowym świętem biegania, więc postanowiliśmy przygotować dla Was coś naprawdę wyjątkowego.

Spotkajmy się w strefie adidas na ORLEN Warsaw Marathon Expo, gdzie będą na Was czekać doradcy SKLEPBIEGOWY.com wraz z nową kolekcją biegową marki adidas. Będzie też możliwość skorzystania z badania układu ruchu i doboru obuwia, wykonanego za pomocą nowoczesnego aparatu Running Station.
KUP BUTY I WYSTARTUJ W 38.PZU MARATONIE WARSZAWSKIM
Zachęcamy do podjęcia naszego wyzwania! 
Każda osoba, która w strefie adidas dokona zakupu butów z technologią boost® otrzyma pakiet na Maraton Warszawski!

WYTYPUJ WYNIK I WYGRAJ BUTY ULTRA BOOST
Z jakim czasem tym razem ukończy bieg zwycięzca OWM? Jeśli masz swój typ, to podziel się nim z nami! Wystarczy, że przyjdziesz do strefy adidasa podczas ORLEN Warsaw Marathon Expo i wpiszesz czas zwycięzcy. Osoba, która wytypuje wynik najbliższy rzeczywistemu wygra buty adidas Ultra Boost. 
Dołącz się do zabawy!
SKLEPBIEGOWY.com to sklep, który tworzą prawdziwi pasjonaci biegania! W naszych sześciu sklepach stacjonarnych zawsze możesz liczyć na profesjonalną poradę doświadczonego personelu. Szeroki asortyment biegowy sprawia, że każdy znajdzie buty i akcesoria odpowiednie dla siebie!
adidas to jeden z największych producentów sprzętu biegowego oraz oficjalny sponsor dwóch spośród najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce: Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego. Produkty adidas to połączenie nowoczesnego designu, wysokiej jakości oraz najnowszych technologii. Niemal kultowe modele ultra boost, supernova glide boost czy energy boost ESM wykorzystują piankę boost™, która zapewnia najwyższy zwrot energii i komfort biegania. Ubrania z technologią climachill® czy climaheat® pozwalają na treningi w każdych warunkach, niezależnie od pogody i pory roku.

Możliwość komentowania została wyłączona.