10 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Weź udział w Biegu dla Słonia


Dlaczego stanąć na starcie Biegu dla Słonia? Przecież imprez biegowych rozgrywanych jest bardzo dużo, a tutaj dodatkowo, nie ma pomiaru czasu, klasyfikacji, zwycięzców… To prawda, tutaj wszyscy nimi są! Bieg dla Słonia to impreza, w której każdy może wziąć udział.

DSC07629czarne

W zeszłym roku zgromadził na starcie 1100 osób. O 22:00 w Parku Śląskim 7 km w 30 stopniowym upale ludzie biegli by upamiętnić Artura Hajzera, wybitnego himalaistę i twórcę programu Polski Himalaizm Zimowy. Biegli też by pokazać, że pasja to nie jest tylko puste słowo, że doceniamy ludzi, którzy realizują ją i potrafią zarażać nią innych. A taki był właśnie Artur Hajzer.

Bieg dla Słonia, nie jest zwykłym wydarzeniem, czy nawet pożegnaniem, upamiętnieniem szczególnej osoby. To wydarzenie to przede wszystkim niesamowita energia ludzi, którzy stają na stracie, to ich siła, ich determinacja i głęboka świadomość, że pasja, przekraczanie swoich granic, pokonywanie swoich słabości to coś, co jest częścią każdego z nas, co było częścią Artura Hajzera, który takiego właśnie podejścia do życia uczył wszystkich. 
Gdzie: chorzowski Park Śląski
Kiedy: 27.06
Czas: Zapisy od godziny 20:00 start 22:00
Udział bezpłatny
Kontakt:
Marcin Rudzki
Organizator Biegu dla Słonia
Tel.: 503-426-043
Mail: rudzki@radio.katowice.pl