NB 1080v12
 
25 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Weekend Polska Biega: Dajcie czadu!


Na mapie Weekendu Polska Biega (13-15 maja) ciągle przybywa nowych punktów – aktualnie jest ich ponad 240. Serce rośnie, ale jeszcze umiarkowanie, bo do rekordu (rok temu było 611 biegów) jeszcze daleko. Trzymamy kciuki za wszystkich niezdecydowanych i wątpiących. Dajcie czadu! Przygotujcie bieg. Wskazówki znajdziecie na www.polskabiega.pl.

polskabiega 450
foto: Tomasz Waszczuk/Agencja Gazeta

Wiemy już, że pod ”strusiowym” szyldem będzie można pobiegać m.in. między Krasnobrodem a Zamościem (bieg organizuje, jak co roku, Audycja Sportowa ”Ole”); w Jeleniej Górze podczas II Karkonoskiego Biegu Integracyjnego, wokół pałacu w Mierzęcinie (Lubuskie), w Chociszewie (Łódzkie), gdzie ”rządzi i dzieli” podstawówka, oraz uliczkami miejscowości Łącko (Zachodniopomorskie), którymi ongiś przechadzał się książę Bogusław X (organizatorem tego biegu jest Centrum Kultury i Sportu w Postominie).

Czekamy na największe miasta – gdyby wziąć pod uwagę liczbę mieszkańców, w weekend Polska Biega powinno być u was po kilkanaście biegów.  Wy też dajcie czadu.

Wszystkie informacje o akcji, moduł do rejestrowania biegów, regulamin oraz projekty dyplomów i plakatów znajdziesz na www.polskabiega.pl 

Redakcja Bieganie.pl