New Balance 1080v12
 
18 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Weekend biegowy w Szklarskiej Porębie, 7-10 czerwca


Zapraszamy do aktywnego – biegowego spędzenia długiego weekendu 7-10 czerwca 2012 wspólnie z JCommerce i Bieganie.pl w Szklarskiej Porębie!

 

897090jrun.jpg

 
Wyjazd będzie doskonałą okazją do spotkania się, świetnej zabawy i nawiązania kontaktów w gronie osób, które łączą wspólne doświadczenia zawodowe oraz pasja do biegania. Zajęcia sportowe odbywać się będą pod profesjonalną opieką trenera – Krzysztofa Janika, który zaplanował zarówno różnorodne treningi jak i serię wykładów. Treningi biegowe będą odbywać się na trasach biegowych w Górach Izerskich, Karkonoszach i na stadionie, wykłady dotyczyć będą treningu biegowego, przygotowania do biegów na dystansach od 5 km do maratonu. Wspólne spotkanie wykorzystamy również, aby zachęcić Biało-Czerwonych do walki, kibicując im w piątkowy wieczór podczas otwarcia EURO 2012.

 

Termin: 7 – 10 czerwiec 2012r.
Miejsce: Szklarska Poręba,  Hotel Bosman
Trener: Krzysztof Janik
Cena: 600 zł


Plan obozu:

program_wyjazdu.jpg

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Uwaga!

1. Zarejestrowane zostaną tylko formularze wypełnione w całości. Jeśli nie jesteś z branży w miejsce firma wpisz Bieganie.pl
2. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz zwrotnie automatyczny e-mail potwierdzający wpłynięcie zgłoszenia do naszego systemu.
3. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
4. Cena zawiera trzy noclegi w pokoju dwu- lub trzyosobowym, jak również pełen pakiet wyżywienia i wszystkich atrakcji przewidzianych podczas pobytu.
5. Oficjalne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłane po zaksięgowaniu przez nas płatności.