24 września 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Warszawska Trójka


warszawska_trojka_540.jpg

Zapraszamy do udziału w oficjalnym starcie kontrolnym na dystansie 3 kilometrów. Spotykamy się na stadionie warszawskiej Agrykoli we wtorek, 28 września o godzinie  19.00. Zapisy elektroniczne na stronie www.sciezki-biegowe.pl (do 27 września do godz. 21.00) i w dniu startu. Dla uczestników przygotowane są napoje izotoniczne.

Warszawska Trójka to jedna z nielicznych okazji, by zmierzyć się z rywalami i samym sobą na lekkoatletycznej bieżni. To zarazem najlepszy sposób na kontrolę swojej formy przed startem na 10 km. Impreza organizowana przez Klub Biegacza Tempo i trenerów Warszawskich Ścieżek Biegowych odbędzie się w unikalnej atmosferze – przy sztucznym oświetleniu i muzyce – abyście poczuli się jak mistrzowie świata…

Z ostatniej chwili: Na starcie jednej z serii zobaczymy Bogusława Mamińskiego – czyli przeszkodowego wicemistrza Świata i dyrektora Biegnij Warszawo. Uczestnicy Warszawskiej Trójki dostaną też na mecie butelkę napoju izotonicznego OSHEE, aby szybko uzupełnić utracone płyny i sole mineralne.

Warszawska Trójka jest oficjalnym sprawdzianem przed imprezą Biegnij Warszawo, która już w niedzielę 3 października zamieni stolicę w zielone miasto biegaczy. Dlatego też, na stadionie Agrykoli, specjalnie dla spóźnialskich, umiejscowione będzie lotne biuro rejestracyjne do niedzielnego biegu.

warszawska trojka rejestr

Udział w imprezie mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 13 rok życia (niepełnoletni muszą przedstawić zaświadczenie opiekunów). Opłata startowa wynosi jedyne 15 zł. Na mecie na uczestnicy będą mogli się napić i posilić, a najlepszym w kategoriach wiekowych zostaną wręczone medale. Spotkacie się również z najlepszymi w Polsce długodystansowcami i będziecie mogli podpytać ich o taktykę i kwestie treningowe…

 
Zawodnicy biorący udział w Warszawskiej Trójce zostaną podzieleni na serie, według deklarowanych rekordów życiowych, tak by oprócz sprawdzenia siebie, mieli szansę na sportową rywalizację z innymi.

 
Uwaga! Wszyscy uczestnicy Warszawskiej Trójki będą mogli również w jej trakcie bezpłatnie przetestować najnowsze buty z kolekcji Nike Running (w rozmiarach od 6 do 10,5 US – buty damskie i od 8 do 13 – buty męskie). Spośród dostępnych modeli polecamy serdecznie Nike LunarGlide+ 2 oraz stabilizujące Zoom Structure Triax+13. Na żądnych mocnych wrażeń czekają „startówki” Zoom Streak+ 3, jedne z najlżejszych i najbardziej dynamicznych modeli na świecie.

Spieszcie się, bo limit uczestników wynosi 300 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja elektroniczna na stronie www.sciezki-biegowe.pl trwa. Potem, w razie wolnych miejsc, rejestracji można dokonać w dniu biegu w biurze zawodów, usytuowanym na stadionie Agrykoli od godz.18.00 do 19.00. W tym wypadku jednak opłata startowa wynosi nie 15, ale 25 złotych.

Zapraszamy!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.