philips
 
2 lipca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

TomTom Runner Cardio do odebrania na KalendarzBiegowy.pl


W naszym katalogu nagród na KalendarzBiegowy.pl pojawił się TomTom Runner Cardio. Możecie go zdobyć biorąc aktywny udział w tworzeniu kalendarza. 
tomtom

KalendarzBiegowy.pl to serwis, który współtworzyć może każdy z was. Aby to zrobić wystarczy się zarejestrować i zacząć uzupełniać kalendarz. Za niemal większość aktywności i dodanych elementów użytkownicy otrzymują punkty. Te z kolei można wymienić na nagrody.

Dotychczas swoje punkty mogliście wymieniać na bony do FORPRO. Dziś w naszym katalogu nagród pojawiła się nowa pozycja – zegarek TomTom Runner Cardio. Aby go zdobyć należy zgromadzić 80 000 punktów. 

TomTom Runner Cardio to zegarek z wbudowanym monitorem pracy serca, co oznacza, że nie wymaga zakładania oddzielnego paska na klatkę piersiową. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

Tymczasem tutaj zapoznacie się z regulaminem przyznawania nagród.

Pamiętajcie, że każdy z was może nie tylko dodawać nowe imprezy, treningi lub wydarzenia, ale także uaktualniać, zmieniać dotychczas dodane materiały. Chcąc edytować daną imprezę należy dołączyć do jej redaktorów, w tym celu kliknij na link Zostań redaktorem znajdujący się w nagłówku danej imprezy i czekaj na odpowiedź administratora.

naglowek wzor

Zapraszamy na KalendarzBiegowy.pl!