27 października 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ten wirus jest zaraźliwy


 lublin.JPG

Lublin

 

22 października w 16 miastach odbyła się kolejna odsłona BiegamBoLubię. I mimo, że pogoda bardziej niż jesienną zaczyna przypominać zimową nie odbija się to negatywnie na frekwencji. A wręcz odwrotnie – jest nas coraz więcej!

 

Prawie 30 osób pojawiło się na spotkaniu w Olsztynie. W nietypowej – leśnej lokalizacji przeprowadzono typowy i wskazany w okresie startów trening siłowy. Warmińsko-mazurskie BBL odwiedziły też lokalne media z TVP Olsztyn. Efekt? Jeszcze tego samego dnia w wieczornym wydaniu serwisu informacyjnego ukazał się materiał poświęcony akcji! Można go zobaczyć TUTAJ (początek od 15:38).

 

krakow.jpg 

Kraków

Co słychać w pozostałych miastach? Szybkość była kluczowym elementem treningu w Katowicach i Warszawie. W obu łącznie wzięło udział prawie 50 osób.

 

W Białymstoku na spotkaniu pojawiło się 14 osób. Zdaniem trenerki akcji z tego miasta – Agnieszki Bartoszewicz to zadowalający wynik. – Pomimo niskiej temperatury powietrza i mgły zaskoczyła mnie obecność rodzinki z dwójka dzieci – opowiada.

 

slupsk.jpg 

Słupsk

W Słupsku odbył się zaległy test Coopera. Wzięło w nim udział 17 osób. Najmłodsza z nich miała tylko 10 lat, najstarsza – 58 lat. Ta druga w czasie 12 minut pokonała aż 2800 metrów. Takiego wyniku mógłby jej pozazdrościć niejeden nastolatek. – Od samego początku zajęć dało się odczuć, że zajęcia BBL będą inne. Wszystko przez stres przedstartowy. Uczestnicy emocjonalnie podeszli do testu i każdy chciał wypaść jak najlepiej – relacjonuje Tomasz Czupak, trener BBL. Ale z taką adrenaliną oswaja się coraz liczniejsza grupa zawodników. Bo na starty w biegach ulicznych pod banderami Ogólnopolskiego Klubu Biegacza BiegamBoLubię decyduje się cała rzesza bywalców BBL.

 

rzeszow.jpg 

Rzeszów

Aby jeszcze bardziej zmotywować Was do zmierzenia się z dystansem, innymi i – co najistotniejsze – swoimi możliwościami podczas właśnie takich biegów postanowiliśmy zorganizować KONKURS. Każda osoba, która zaliczy co najmniej jeden start jako przedstawiciel BBL 6 grudnia (mikołajki) weźmie udział w losowaniu jednej z przeszło 50 przeznaczonych na ten cel żółtych koszulek technicznych BBL.

 

 koszulka_biegambolubie_1.jpg

Nie pozostaje nic innego jak biegać, w barwach BiegamBoLubię oczywiście 🙂

Wszystkie zdjęcia z ostatnich (i nie tylko) spotkań BBL znajdziecie na Facebooku:

 

galerie.jpg

Możliwość komentowania została wyłączona.