New Balance 1080v12
 
23 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Skład Reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie


Polski Związek Lekkiej Atletyki wyłonił skład Reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata, które w dniach od 7 do 9 marca obędą się w Sopocie. Barw naszego kraju w ERGO Arenie bronić będzie 37 zawodników.

lewy kszczot

60 m kobiet
Marta Jeschke (SKLA Sopot)
Anna Kiełbasińska (AZS-AWF Warszawa)

60 m mężczyzn
Dariusz Kuć (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
Remigiusz Olszewski (OŚ AZS Poznań)

400 m kobiet
Justyna Święty (AZS-AWF Katowice)
Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin)

400 m mężczyzn
Rafał Omelko (AZS-AWF Wrocław)
Jakub Krzewina (WKS Śląsk Wrocław)

800 m kobiet
Angelika Cichocka (ULKS Talex Borzytuchom)

800 m mężczyzn
Adam Kszczot (RKS Łódź)
Marcin Lewandowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

1500 m kobiet
Katarzyna Broniatowska (AZS-AWF Kraków)
Danuta Urbanik (KKS Victoria Stalowa Wola)

3000 m kobiet
Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście)

3000 m mężczyzn
Łukasz Parszczyński (KS Podlasie Białystok)

60 m ppł. kobiet
Urszula Bhebhe (AZS-AWF Warszawa)

60 m ppł. mężczyzn
Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

Skok w dal kobiet
Teresa Dobija (AZS Łódź)

Skok w dal mężczyzn
Adrian Strzałkowski (MKS Aleksandrów Łódzki)

Trójskok kobiet
Anna Jagaciak (MKS Juvenia Puszczykowo)

Trójskok mężczyzn
Karol Hoffman (MKS Aleksandrów Łódzki)

Skok wzwyż kobiet
Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok)
Justyna Kasprzycka (AZS-AWF Wrocław)
Skok o tyczce kobiet
Anna Rogowska (SKLA Sopot)
Skok o tyczce mężczyzn

Robert Sobera (AZS-AWF Wrocław)
Paweł Wojciechowski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)

Pchnięcie kulą kobiet
Anna Wloka (LUKS Podium Kup)

Pchnięcie kulą mężczyzn
Tomasz Majewski (AZS-AWF Warszawa)

Pięciobój kobiet
Karolina Tymińska (SKLA Sopot)

Sztafeta 4x 400 m kobiet
Święty
Hołub
Ewelina Ptak (WKS Śląsk Wrocław)
Patrycja Wyciszkiewicz (SL Olimpia Poznań)
Joanna Linkiewicz (KS AZS-AWF Wrocław)
Jolanta Kajtoch (AZS-AWF Warszawa)

Sztafeta 4x 400 m mężczyzn
Omelko
Krzewina
Kacper Kozłowski (AZS-UWM Olsztyn)
Patryk Dobek (SKLA Sopot)
Łukasz Krawczuk (WKS Śląsk Wrocław)
Michał Pietrzak (AZS-AWF Katowice)