New Balance 1080v12
 
15 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Samsung Irena Run. Konkurs z nagrodami.


trasabiegu irenaTegoroczna edycja biegu będzie szczególna ze względu na nadchodzące Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Jako ich sponsor, Samsung pragnie zachęcić wszystkich chętnych do wspólnego przeżywania emocji sportowych i propagowania ducha olimpijskiego. Przede wszystkim jednak pragnie przybliżyć atmosferę wielkiego biegu z ogniem olimpijskim, w którym już w lipcu tego roku weźmie udział zaproszona przez firmę Samsung reprezentacja polska.

Samsung zaprasza do wzięcia udziału w małej olimpiadzie dla dzieci – zestawie ośmiu dyscyplin sportowych, w których przyszli olimpijczycy będą mogli zmierzyć się z trudnościami, które napotkają profesjonalni sportowcy w czasie zawodów w Wielkiej Brytanii.

Chcemy, żebyście poczuli magię sportowego widowiska, jakim są Igrzyska Olimpijskie, odczuli rywalizację na własnej skórze jednocześnie jednak – zgodnie z ideą ruchu olimpijskiego – ciesząc się każdym skokiem, biegiem, próbą i pamiętając, że sam fakt uczestnictwa jest zwycięstwem. Jak niejednokrotnie przypominają sportowcy, powołując się na Św. Augustyna – „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”. Chcemy pokazać Wam tę walkę, z którą muszą się mierzyć najlepsi na świecie, jednocześnie dostarczając masę zabawy.

Start do biegu: 15:30

Oprócz ośmiu stacji olimpijskich – skoku w dal, piłkarskiej bramki celnościowej, ergometru wioślarskiego, biegu w workach, biegu przez płotki, testu sprawnościowego, koszykówki i biegów – zaprosimy Was do klimatycznej kawiarni Samsunga zaadaptowanej według londyńskiego wyczucia stylu, a także do stref relaksu z produktami marki Samsung. Wreszcie: wytłumaczymy Wam ideę SOS – Wiosek Dziecięcych i poprosimy o jej wsparcie nie tylko w dniu biegu, ale także na co dzień.

Koncert

Gwiazdą dnia będzie Novika, wokalistka zespołu Futro i DJka, która grała m.in. przed Morcheebą, Gotan Project, Mobym i Björk. W 2011 roku została nagrodzona Fryderykiem za Album Roku w kategorii Muzyka klubowa i elektroniczna za płytę "Lovefinder".

Pakiety dla czytelników bieganie.pl

zaproszenie irenurunOpłata startowa wynosi 30 zł. (zdjęcie pakietu startowego poniżej). Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie podwojony przez firmę Samsung i przekazany stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Ale dla czytelników bieganie.pl mamy konkurs. Piątka z was, która jako pierwsza poprzez forum bieganie.pl (w podpiętym wątku) odpowie na pytanie: "Kto jest honorowym patronem biegu" otrzyma darmowe pakiety startowe.

Nagrody dla zwycięzców

Nagrody w biegu przewidziane są dla osób, które w swoich kategoriach zajmą następująca miejsca:

a. Open (oddzielne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn)
1. Skuter miejski Vespa
2. Rower górski
3. Samsung Galaxy Tab 10.1

b. Kategoria junior (do osiemnastego roku życia bez podziału ze względu na płeć):
1. Rower górski
2. Samsung Galaxy Tab 10.1
3. Samsung Galaxy S II

c. Kategoria senior (od sześćdziesiątego roku życia bez podziału ze względu na płeć):
1. Rower górski
2. Odkurzacz Samsung Navibot
3. Mikrowieża – kompaktowy zestaw audio

2 Konkurs dla czytelników – telefon Samsung Wave 723 jako nagroda

Dla czytelników bieganie.pl mamy jeszcze jeden konkurs. Jak pewnie wiecie, 19 maja, w Szanghaju odbędą się zawody z cyklu: Samsung Diamond League podczas których rozegrany będzie bieg na takim samym dystansie jak Samsung IrenaRun (tylko, że na bieżni). Do zawodów zgłoszeni są w tym momencie następujący zawodnicy:

Lp Zawodnik Kraj Życiówka
1 BEKELE Kenenisa Etiopia 12:37.35
2 CHEPKOK Vincent Kiprop Kenia 12:51.45
3 LONGOSIWA Thomas Pkemei Kenia 12:51.95
4 GEBREMESKEL Dejen Etiopia 12:53.56
5 CHOGE Augustine Kiprono Kenia 12:53.66
6 CHESHARI Jacob Kenia 12:59.72
7 MUTAHI Sammy Alex Kenia 13:00.12
8 ALAMIREW Yenew Etiopia 13:00.46
9 ROP Albert Kenia 13:03.70
10 YATOR Vincent Kipsegechi Kenia 13:04.50
11 SALEL Daniel Lemashon Kenia 13:08.23
12 ZERIHUN Yitayal Atnafu Etiopia 13:16.30
13 RONO Vincent Kenia 13:21.96
14 KIPKOECH John Kenia 13:26.03
15 ADEM Abrar Osman Erytrea 13:43.02
16 GEREMEW Mosinet Etiopia 13:57.1h
17 GEBRHIWET Hagos Etiopia
18 RONO Geoffrey Kipkoech Kenia

Pytanie do czytelników:
"Prosimy podać jaki będzie czas zwycięzcy".

Poniżej regulamin konkursu:

samsung wave 7231) Nagrodą w konkursie jest telefon Samsung Wave 723
2) Poprzez forum bieganie.pl należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki będzie czas zwycięzcy w biegu na 5000m podczas Samsung Diamond League w Shanghaju 19 maja 2012.
3) Wygrywa osoba, która procentowo pomyliła się najmniej. Jeśli będą dwie osoby o takiej samej procentowej różnicy, wygrywa ta z nich, która lepiej odpowie na pytanie: "Jaki będzie czas drugiego zawodnika na mecie". Dlatego w odpowiedziach sugerujemy wpisywać od razu dwa wyniki.
4) Odpowiedzi przyjmujemy do końca 18 maja (wg zegara na forum).