DSC02352
11 kwietnia 2023 Łukasz Telejko Sport

Salomon i bieganie.pl otwierają Trail Running


salomon
Salomon
Partner działu trail

Bieganie.pl wciąż rozwija swoją ofertę, chcąc docierać do coraz szerszego grona odbiorców i szerzyć biegową wiedzę. Z tego też powodu powstał dział TRAIL RUNNING, który dedykowany jest dla wszystkich aktywnych osób, które chcą śledzić świat trailu i najważniejsze wydarzenia, ale również poszerzać swoją wiedzę z zakresu biegów terenowych. Partnerem nowego działu jest lider światowego rynku obuwia do biegów terenowych oraz dedykowanej odzieży sportowej Salomon.

Wraz z marką Salomon pragniemy przedłożyć biegaczom swoiste kompendium trailowego biegania, gdzie każdy znajdzie najistotniejsze artykuły, niezależnie od tego czy właśnie zaczyna swoją przygodę z bieganiem w terenie, czy jest już wytrawnym graczem w tej kategorii. Będzie tu miejsce do wywiadów z najlepszymi biegaczami, ale również mnóstwo biegowej inspiracji i zachęty do obcowania na biegowo z naturą.

DSC05018

Salomon partnerem działu trail running

Salomon jest firmą o ponad 75-letniej tradycji, która narodziła się w malowniczym Annecy, w sercu francuskich Alp. Dzisiaj jest jedną z czołowych marek na rynku odzieży i obuwia sportowego. Tworzy sprzęt, który zmienia sposób uprawiania sportu, a jednym z jej motywów przewodnich jest pomoc innym w wydobyciu najlepszej wersji siebie poprzez satysfakcjonujące aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Produkty firmy Salomon są używane przez amatorów i profesjonalistów, występujących na zawodach o światowej skali w różnych częściach globu. Wysoka jakość stosowanych materiałów i trwałość wyrobów, przyciąga zarówno wiernych fanów marki, jak i nowych amatorów sportu.

Misją marki Salomon jest stworzenie rzeczywistości, w której biegi w terenie będą dostępne dla każdego, bez względu na miejsce, dystans czy poziom zaawansowania. Dlatego już teraz poprzez edukację zapewnia wiedzę, szeroką bazę pomysłów oraz rozwiązania pozwalające bardziej odpowiedzialnie uprawiać sport na świeżym powietrzu. Firma Salomon współpracuje z wieloma wybitnymi sportowcami na całym świecie angażując się w rozwój różnych dyscyplin od narciarstwa po bieganie. Najlepszymi polskimi biegaczami górskimi wspieranymi przez markę Salomon są m.in. Bartek Przedwojewski, Katarzyna Wilk czy Krzysztof Bodurka. O całym teamie biegowym Salomon napiszemy wkrótce nieco więcej – śledźcie nasze relacje.

DSC2467

Już teraz zachęcamy do śledzenia nowego działu Trail Running. Wkrótce pojawią się tu relacje z zawodów, wywiady z zawodnikami, ale również mnóstwo biegowej wiedzy oraz testy sprzętu trailowego.

Zapraszamy do nowego działu Trail Running

Możliwość komentowania została wyłączona.

Łukasz Telejko
Łukasz Telejko

Z wykształcenia dziennikarz i humanista, z zamiłowania biegacz amator. Biegacz od 2012 roku, przemierzający kilometry po asfaltach, łąkach i lasach, jednak najlepiej czuje się na górskich trasach. Prosto z biegania najchętniej „zbiega” na Ring wystawowy jako właściciel dwóch utytułowanych psów (jack russell terrier). Zbieranie kolejnych kilometrów na biegowych trasach i psich championatów kolejnych krajów - to jego sposób na życie.