5 lipca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ruszają zapisy na Bieg Olimpijski


Już dziś od godziny 16.00 będzie można zapisać się do udziału w Biegu Olimpijskim, który będzie towarzyszył 33. Maratonowi Warszawskiemu. Liczba miejsc startowych jest ograniczona. W zawodach weźmie udział 1000 pierwszych osób, które dopełnią czynności rejestracyjnych.

BiegOlimpijski

Nowa inicjatywa Fundacji „Maraton Warszawski” to bieg na dystansie ośmiu kilometrów, który odbędzie się tego samego dnia co 33. Maraton Warszawski, czyli 25 września 2011. Uczestnicy zawodów rozpoczną bieg ze wspólnego startu z maratończykami, a sygnał do rozpoczęcia rywalizacji usłyszą 10 minut po zawodnikach maratonu. Jest to idealna okazja dla średniodystansowców oraz osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem i chcą poczuć atmosferę jednego z największych biegów ulicznych w Polsce.

33. Maraton Warszawski odbędzie się w tym roku jako memoriał Piotra Nurowskiego – tragicznie zmarłego, 11-ego Prezesa PKOl. Partnerem honorowym obu imprez jest Polski Komitet Olimpijski, a udział w Biegu Olimpijskim zapowiedziało już kilkunastu medalistów olimpijskich. Na linii startu staną między innymi: Leszek Blanik, Paweł Nastula, Andrzej Wroński, Tomasz Kucharski, Robert Korzeniowski, Szymon Kołecki, Grażyna Rabsztyn, Krzysztof Kosedowski, Dariusz Goździak, Marian Sypniewski czy Adam Krzesiński.

Aby znaleźć się na liście startowej zawodów należy zarejestrować się na stronie biegu oraz wnieść opłatę startową. Na starcie stanie 1000 pierwszych osób, które zarejestrują się na stronie internetowej 33. Maratonu Warszawskiego. Zapisy ruszą dziś o godzinie 16.00.

Zapraszamy do internetowych zapisów na Bieg Olimpijski na stronie internetowej:
www.maratonwarszawski.com.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.