20 maja 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Rekord Polski Juniorek Patrycji Wyciszkiewicz

Kilkunastu polskich biegaczy wzięło udział w mityngu 49. Internationales Pfingstsportfest rozegranym w niemieckim Rehlingen. Najlepiej z grona naszych reprezentantów spisali się zawodnicy startujący na 400 m: Patryk Dobek, który zajął pierwsze oraz Kacper Kozłowski, który zajął drugie miejsce w rywalizacji mężczyzn oraz Patrycja Wyciszkiewicz, która zwyciężyła w biegu kobiet uzyskując przy tym czas lepszy od własnego rekordu Polski juniorek.

Wyciszkiewicz, uczestniczka ubiegłorocznych Igrzysk Olimpijskich, uzyskała dziś wynik 52.48. Jest to rezultat o 0.28 s lepszy od poprzedniego rekordu Polski juniorek ustanowionego przez nią w ubiegłym roku podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Barcelonie. Jest to również 17 wynik na polskich listach all-time oraz najlepszy rezultat na tegorocznych listach europejskich juniorek.

Poniżej wyniki polskich biegaczy oraz czasy zwycięzców.