9 sierpnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Przygotuj się do startu z Radiem Wrocław!


Trasa biegowa w Parku Zachodnim to kolejny projekt Radia Wrocław,  którego celem jest  promocja zdrowego trybu życia oraz zachęcenie Wrocławian do wspólnego biegania.

trasa.png

Oficjalne otwarcie najnowszej trasy biegowej w Parku Zachodnim odbędzie się 20 sierpnia (sobota) o godz. 10.00.  Jest to już trzecia ścieżka biegowa  we Wrocławiu, która powstała  przy współpracy Radia Wrocław, Młodzieżowego Centrum Sportu oraz Zarządu Zieleni Miejskiej.  Odpowiednie oznakowanie, podłoże oraz dystans 1905m sprawiają że trasa idealnie nadaje się do biegania zarówno rekreacyjnego  jak i profesjonalnego.

Otwarcie trasy w Parku Zachodnim rozpoczniemy treningiem oraz biegiem na dystansie 3810m. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcą pokazać swoje biegowe umiejętności. Na pozostałych, dorosłych i dzieci, czeka wiele atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów- program „Wrocławianie na Polanie” oraz „Miasto w Formie”: ścianka wspinaczkowa, sprzęt do badmintona, mini bramki do piłki nożnej, piłki  do siatkówki, gry i zabawy zespołowe. Zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy!

20 sierpnia (sobota) 2011, od. Godz. 10.00, Park Zachodni we Wrocławiu

_______________________________________________________________________________

Trasa biegowa w Parku Zachodnim jest już trzecią ścieżką otwartą przez Radio Wrocław, Młodzieżowe Centrum Sportu oraz zarząd Zieleni Miejskiej. Dotychczas funkcjonujące trasy Między Mostami Jagiellońskimi i Swojczyckim (otwarta 27 czerwca 2010r) oraz w Parku Grabiszyńskim (otwarta 11 października 2010r) wpisały się w  kalendarz imprez biegowych ,  w ramach programów „Polska biega”, „ I Ty możesz zostać maratończykiem” oraz imprez organizowanych przez  Radio Wrocław.

Możliwość komentowania została wyłączona.