13 lutego 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Poland Business Run wyróżniony


Organizatorzy biegów sztafetowych Poland Business Run zostali wyróżnieni nagrodą CEE Outsourcing and Shared Services Awards w kategorii najlepszych inicjatyw CSR (społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw).

Krakow 1

Po Maratonie Warszawskim, który zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszą imprezę masową (przeczytaj artykuł: Maraton Warszawski najlepszą imprezą masową 2013 roku), Poland Business Run jest kolejną imprezą biegową wyróżnioną w prestiżowym konkursie. Inicjatywa ta została wyróżniona nagrodą CEE Outsourcing and Shared Services Awards w kategorii najlepszych inicjatyw CSR.

Poland Business Run to charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, który w 2013 roku odbył się jednocześnie w trzech miastach – Krakowie, Poznaniu i Katowicach. 

Dzięki udanej organizacji trzech biegów organizatorom w konkursie na OP CSR Initative of the Year 2013 udało się wyprzedzić projekty takich firm jak IBM, Google Poland, HP i ABS.

– Nie otrzymalibyśmy tej nagrody bez zaangażowania pracowników wszystkich firm biorących udział w projekcie ani bez kooperacji z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty. Przyznane nam wyróżnienie to efekt współpracy, której celem było uwrażliwienie społeczeństwa, propagowanie otwartej postawy względem osób chorych, a przy okazji promocja zdrowego stylu życia i realizowanie sportowych pasji. Mamy nadzieję, że naszymi pomysłami zainspirujemy środowisko do podobnych realizacji – mówi Michał Stępień, Dyrektor Zarządzający UBS w Krakowie.

Przypomnijmy, że w zawodach Poland Business Run organizowanych w Krakowie udział wzięła sztafeta bieganie.pl, która w 2012 zajęła pierwsze, a w 2013 drugie miejsce. Przeczytaj relację z ubiegłego roku: Poland Business Run – pobiegli by inni mogli stanąć na nogi.

Możliwość komentowania została wyłączona.